Converse X Miley Cyrus

Miley Cyrus zaprojektowała swoją debiutancką kolekcję dla marki Converse. Poznajcie szczegóły tej współpracy i olśniewające efekty końcowe!

HOT NEWS – “Za marzenia”: czy będzie 2. sezon? Telewizja Polska podjęła już decyzję!

Jak czytamy na oficjalnej stronie marki Converse, kolekcja jest w 100% taka jak Miley. Co to oznacza? Po prostu odważna i zabawna! Converse x Miley Cyrus w pełni odzwierciedla styl amerykańskiej wokalistki. Co ciekawe, oprócz charakterystycznych dla marki butów powstała także kolekcja ubrań sygnowana inicjałami Miley. 

“Chciałam, aby ta kolekcja była dla każdego – bez względu na wiek, płeć czy związaną z nią tożsamość” – wyznała gwiazda.

POLECAMY – Agata Buzek rozwodzi się z mężem. To dla niej życiowa porażka?

Kolekcja Miley dla Converse ma być także synonimem jej życiowej niezależności i odwagi. 

“Converse nie stanowi granic. Jest szczery. Od zawsze identyfikowałam się z tą marką, ponieważ dociera do rozmaitych kultur i osób reprezentujących różne sposoby na życie. A dodatkowo jest dostępna dla każdego” – czytamy na oficjalnej stronie Converse. 

Produkty z linii Converse x Miley Cyrus już od 2 maja dostępne są w sklepach Converse w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Galerii Krakowskiej, w Poznaniu w Posnanii, we Wrocławiu we Wroclavii, w Trójmieście w Galerii Bałtyckiej oraz w wybranych sklepach partnerskich. Skusicie się na nowe trampki? 

Więcej informacji znajdziecie tutaj TUTAJ!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram


Nie ma więcej wpisów