Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Branży RTV i IT w ramach e-mecenatu rozdał kolejne granty pieniężne młodym twórcom i pasjonatom, pozyskującym patronów za pośrednictwem portalu Patronite.pl. Otrzymane środki finansowe twórcy przeznaczą na dalszy rozwój swoich nieprzeciętnych talentów.

Wśród czterech nagrodzonych osób znalazł się Leszek Bujanowski, fotograf o ogromnym talencie, który jak sam o sobie pisze na platformie Patronite.pl – potrafi przedstawiać zwykłe miejsca w niezwykły sposób. Kolejne wyróżnienie trafiło do Kamila Wrońskiego, najmłodszego polskiego mechatronika i studenta. 9-latek, który chodzi aktualnie do szkoły podstawowej, studiuje jednocześnie Mechatronikę na Politechnice Lubelskiej, a od czwartego roku życia tworzy wynalazki, np. roboty.

Następne stypendium otrzymał Paweł Michalski, alpinista który został doceniony za wytrwałość w umocnieniu wizerunku Polski jako lidera światowej alpinistyki. Grant pieniężny trafił również do Krzysztofa Gonciarza, blogera i vlogera, prowadzącego kanał komediowy oraz podróżniczo-lifestyle’owy. Nagrodę przyznano mu za dużą kreatywność w wykorzystywaniu nowych technologii.

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów