To niezwykle płodny artystycznie reprezentant nowoczesnego nurtu. Do tego obdarzony dużą charyzmą sceniczną, co bardzo dobrze wróży jego wejściu do rap gry – mówi o Bejfie czołowy gracz polskiej sceny hip-hopowej, Rahim, będący jednocześnie wydawcą „Synekury”. Jesteśmy pełni nadziei, że album Bejfa znajdzie wielu sympatyków, a jego postać odciśnie trwałe piętno na rynku muzycznym – dodaje.

Bejf to już trzeci – po K2 i Kleszczu – tzw. rekrut hip-hopu, którego twórczość MaxFloRec zdecydowało się pokazać na oficjalnym rynku fonograficznym. Jego „Synekura” jest, jak mówi sam artysta, „buntem rapera wychodzącego z podziemia”.

Polecamy: Kolekcjonerska grata dla fanów Rahima i Fokusa!

Wydawnictwo zawiera 13 premierowych utworów odsłaniających fragmenty świata artysty. Wśród nich znajdują się single, takie jak: „Idziemy po swoje”, „No Rush” z udziałem obdarzonej charyzmatycznym wokalem Udoo, „Nie zawracam”, a także „Zawód człowiek”. Każdemu z nich towarzyszy teledysk, który zobaczyć można np. na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube. Warto dodać, że w klipie do drugiego z utworów wykorzystano efekt podwójnej ekspozycji.

Zobacz też: Pokahontaz odświeża „Habitat” i zapowiada nowości

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=AzPfM10tHGc]
fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów