Ponad tydzień temu świat wstrząsnęła wiadomość o śmierci DJ Avicii. Teraz znowu się wzruszycie.

Niespodziewane odejście Tima Berlinga zaskoczyło fanów DJ na całym świecie. Na początku spekulowano, że przyczyną śmierci muzyka były problemy z trzustką, z którą Avicii miał od dawna problemy. Z czasem wyszło na jaw, że DJ odebrał sobie życie, ponieważ dodatkowo zmagał się z depresją.

HOT NEWS- Doda z dystansem do siebie! Przypomina stare zdjęcie i zestawia je z…!

Muzyk był bardzo wrażliwym i dobrym człowiekiem. Okazało się, że jest w poważnym związku z czeską modelką, której pomaga wychowywać syna. To nie koniec faktów, które wyszły na jaw po jego śmierci. Zachodnie media donoszą, że Avicii był hojnym filantropem. W 2012 roku przekazał cały dochód z trasy po USA na rzecz organizacji Feeding America, która walczy z głodem i niedożywieniem wśród dzieci w Ameryce. Dodatkowo wpłacił na ich konto 5 milionów złotych.

Muzyk przekazał też taką samą kwotę na konto szwedzkiej fundacji Radiohjälpen, która walczy z handlem ludźmi i pomaga ofiarom tego procederu. W jednym z wywiadów Tim przyznał, że taka ilość pieniędzy, jego majątek jest szacowany na ok. 270 mln złotych, nie jest mu potrzebna, a chęć pomocy innym w takiej sytuacji jest oczywistym odruchem…

Wiedzieliście o jego działalności dobroczynnej?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kim Kardashian nie chciała nazwać córki Chicago!

avicii

Fot. Materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów