Thomas Markle w poruszających słowach o ślubie Meghan i Harry’ego!

19 maja br. książę Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle stanęli na ślubnym kobiercu w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Ach, cóż to był za magiczny dzień! Ceremonię ślubną książęcej pary śledziły miliony na całym świecie. Niestety na uroczystości zabrakło jednej z najważniejszych dla panny młodej osób, ojca Thomasa

HOT NEWS – Cannes 2018. Paweł Pawlikowski z nagrodą za najlepszą reżyserię!

Mężczyzna od samego początku wywoływał ogromne zainteresowanie mediów. Przypomnijmy, że ojciec amerykańskiej aktorki sprzedał paparazzi swoje zdjęcia z przygotowań do ślubu za kwotę około 100 tysięcy funtów. Następnie w mediach pojawiły się informacje, że Thomas miał przejść zawał serca i to głównie z tego powodu nie pojawi się na ślubie córki. W pewnym stopniu jego rolę odegrał książę Karol, ojciec Harry’ego, który poprowadził Meghan do ołtarza. 

Thomas Markle w rozmowie z portalem TMZ po raz pierwszy skomentował książęcy ślub swojej córki. 

“Moja córeczka wyglądała pięknie i na bardzo szczęśliwą. Żałuję, że mnie tam nie było i życzę im dużo szczęścia” – wyznał. 

POLECAMY – Tak wyglądał bajkowy ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Przyznał również, że oglądał ceremonię ślubną w telewizji i dodał, że uroczystość była radosna oraz pełna emocji. To z pewnością był zarówno niezwykle wzruszający, jak i też trudny okres w życiu Thomasa. Co myślicie o słowach ojca księżnej Sussex? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook/The Royal Family


Nie ma więcej wpisów