Śledź nas

news

Olga Rudnicka – młoda gwiazda literatury!

Ma dopiero 26 lat, a na swoim koncie już 9 książek! Czytelnicy pokochali ją przede wszystkim za serię kryminałów o siostrach Sucheckich (“Natalii 5”, “Drugi przekręt Natalii”), które już wkrótce zostaną zekranizowane. Na co dzień pracuje w Śremie jako asystentka osób niepełnosprawnych intelektualnie, dzieląc się ze swoimi podopiecznymi pogodą ducha i zarażając ich pozytywną energią. I jakby tego było mało: regularnie trafia nie tylko na listy bestsellerów, ale także… zajmuje czołowe miejsce w rankingu najładniejszych polskich pisarek!

Olga Rudnicka – bo o niej mowa – już 10 czerwca wyda swoją najnowszą powieść, kryminał na wesoło “Fartowny pech“. Tym razem bohaterami będą panowie: Dziany, Gianni i Nadziany, a także gangster o wdzięcznej ksywie Padlina. W kryminalnym półświatku może zdarzyć się wszystko! A zwłaszcza to, co nie powinno…

O książce:

Posterunkowy Nadziany ma pecha. Po serii niefortunnych zdarzeń postanawia dobrowolnie przenieść się na niewielką placówkę, gdzie nikt go nie zna i może wszystko zacząć od nowa. Na miejscu spotyka kolegę ze szkoły policyjnej, Dzianego, który po wlepieniu mandatu żonie komendanta i pobiciu przez dwunastoletnią dziewczynkę dochodzi do wniosku, że praca w policji nie jest dla niego i zostaje prywatnym detektywem. Pomaga mu brat, Gianni, który właśnie wrócił do Polski i jest specjalistą od trudnych przypadków, a jego klientela jest dość specyficzna. Gianni pracuje bowiem dla bossów przestępczego półświatka. Pierwszym klientem Dzianego zostaje jeden z nich, niejaki Padlina, który dla odmiany zamiast płatnego zabójcy potrzebuje prywatnego detektywa, bo najpierw musi się dowiedzieć, kogo ma zabić.
Nic jednak nie toczy się tak jak powinno. Dziany zostaje postrzelony przez Nadzianego w stopę, oczywiście przypadkiem; Gianni, mimo postanowienia że będzie uczciwym człowiekiem, musi przyjąć kolejne zlecenie, a Padlina wywołuje wojnę gangów, przekonany, że konkurencja zaatakowała jego człowieka.

news

Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska zostali docenieni – czytelniczki “Pani” urzekła ich miłość!

Choć Paweł Domagała na scenie śpiewa piosenki o miłości, co zjednuje mu serca wielu fanek, jego serce należy tylko do jednej kobiety. O swojej żonie Zuzie Grabowskiej wokalistka mówi zawsze w samych superlatywach i nie ukrywa, że do małżeństwa i rodziny podchodzi bardzo poważnie.

HOT NEWS – Górniak w skórze wdzięczy się do fotoreporterów na premierze “Agent Gwiazdy”!

Małżeństwem są od 2013 r. Zuza i Paweł doczekali się dwóch córeczek.  Para generalnie chroni swoją prywatność i rzadko mówi o sobie, ale każde ich pojawienie się publicznie wzbudza dużo emocji.

ZOBACZ – Gąsiewska nie mówi nie! Zostanie Miss Polski!?

Tym razem, w organizowanym od lat plebiscycie, postanowiły docenić Domagałę i jego żonę czytelniczki “Pani”. Zostali oni nagrodzeni Srebrnym Jabłkiem – nagrodą dla par z piękną historią miłosną. Paweł, dziękując za to wyróżnienie na Instagramie, napisał o żonie, że jest piękna. Taki mąż to skarb? 

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Michał Szpak leci do Vegas! Zrobi to dla Celine Dion…

Michał Szpak poleciał do Stanów Zjednoczonych. Wiele wskazuje na to, że spotka się tam z samą Celine Dion.

Jak informuje Jastrząb Post, Michał Szpak poleciał do USA żeby nieco odsapnąć po intensywnej promocji nowej płyty. Artysta ma w planach relaks, ale zdradził także, że wybiera się do Las Vegas na koncert Celine Dion.

HOT NEWS – Niebywałe! Meghan Markle po raz kolejny łamie protokół!

Podczas tego wydarzenia będzie opcja wykupienia wejściówki dla VIP-ów. Uprawnia ona do spotkania z wokalistką a nawet do krótkiej rozmowy. Naprawdę trudno jest wyobrazić sobie, aby Michał zrezygnował z takiej wspaniałej okazji. Czy wręczy Celine swój album?

ZOBACZ – Nieczyste interesy w “M jak miłość”!

Bardzo możliwe. Gwiazda słynie z zainteresowania zdolnymi artystami ze wszystkich stron świata. Być może więc to szansa dla Michała na zaistnienie? Trzymamy kciuki!

 

Kontynuuj czytanie

news

Niebywałe! Meghan Markle po raz kolejny łamie protokół!

Meghan Markle znów przeciwstawia się królowej Elżbiecie. Będzie miała kłopoty?

Chociaż brytyjska monarchia stara się przynajmniej odrobinę iść z duchem czasu, czego dowodem była na przykład zgoda na ślub księcia Harry’ego z amerykańską rozwódką Meghan Markle, to jednak panują tam pewne zasady. Niestety, była celebrytka wciąż je łamie i chyba nie zamierza się zatrzymać. 

ZOBACZ – Nieczyste interesy w “M jak miłość”!

Jak informuje Pomponik.pl, Meghan znów próbuje przeforsować swoje pomysły nie do końca zgodne z zasadami obowiązującymi w rodzinie królewskiej. Jej członkowie od lat uczą się w elitarnych szkołach. Chłopcy w Eton College, dziewczynki zaś w Cambridge

HOT NEWS – Kinga Rusin będzie mieć nowy program? Zapytaliśmy wprost!

Księżna Sussex ma jednak swój plan – chce, aby jej dziecko uczyło się w międzynarodowej szkole ACS Egham w Surrey albo w amerykańskiej placówce American School w Londynie. Wszystko po to, aby nowe royal baby miało świadomość swoich amerykańskich korzeni. Na początku wydawało się, że Meghan przynajmniej stara się dopasować do reszty rodziny, teraz już chyba jej na tym nie zależy. Czy tym razem królowa Elżbieta naprawdę się zdenerwuje?

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Nieczyste interesy w “M jak miłość”!

A w “M jak miłość” jak zawsze będzie całe mnóstwo emocji! Niekoniecznie tych pozytywnych!

Łukasz pilnie potrzebuje dużej gotówki, a dać mu ją może… Anka! Oczywiście – nie za darmo. Wojciechowski musi posunąć się do czegoś naprawdę okropnego!

HOT NEWS – “M jak miłość” – Kinga będzie chciała… wyprowadzić się z domu?

Jak informuje “Świat Seriali”, Anka i Łukasz spróbują zrobić ze sobą interes. Chłopak zaproponuje Ance, że ukradnie Budzyńskiemu dokumenty, na których jej zależy. Zrobi to za 20 tys. zł.

ZOBACZ – “M jak miłość” – narkotyki i oszustwa!

Malarka będzie zadowolona z takiej propozycji, a po wykonaniu zadania syn Marty będzie mógł oddać dług Korinowi. Jednak do przekrętu nie dojdzie – Budzyński wszystko przewidzi a oryginał akt złoży wcześniej w sejfie. 

 

 

Kontynuuj czytanie

HITY