67ir2XtPgsQ

Patrycja Kujawa to młoda zdolna projektantka, która małymi krokami wchodzi na polski rynek mody!

Na swoim koncie projektantka ma stworzenie kreacji dla takich gwiazd jak Ola Ciupa, Ola Szwed, Klaudia Halejcio, Sarsa czy Doda. Ta ostatnio w jej projektach wystąpiła na Festiwalu Filmowym w Cannes czy na Fashion Week w Paryżu

POLECAMY – Dygant wraca po przerwie i opowiada o roli w “Botoksie”! Przy okazji zachwyca wyglądem!

Patrycja Kujawa to młoda projektantka, która szturmem zdobyła serca gwiazd. Słynie ona ze stałej współpracy z Dodą. 12 września w jej nowym atelier na Warszawskim Wilanowie odbył się magiczny pokaz “eternity” utrzymany w klimacie garden show. Patrycja w rozmowie opowiedziała o współpracy z piosenkarką jak i swoich inspiracjach.

Dorota jest bardzo wymagającą osobą. Ja ją cenie, bo rzeczywiście to co ona ma w głowie, ta jej wyobraźnia. To, to co ja mam w głowie to jest część tego co ona potrafi wymyślić, ale dzięki temu te suknie, które dla niej tworze są tak wyjątkowe.

Gwiazdą show została Aleksandra Szwed. Oprócz Oli pojawili się: Paulina Drażba, Anna Lucińska, Patrycja Wieja, Ewa Lubert, Paulina Koziejowska, Eliza Gwiazda. Wydarzenie poprowadziła Klaudia Wiśniowska, która miała na sobie iście wiosną kreację prosto od projektantki. 

ZOBACZ TEŻ – “Lubie wygrzać mój kręgosłup” – Doda o planach na urlop

 


Nie ma więcej wpisów