Cała Polska żyje tragedią, jaka dotknęła żonę i dzieci Tomasza Mackiewicza. Teraz można wesprzeć jego rodzinę, która znalazła się w trudnej sytuacji.

Nanga Parbat to szczyt, który nie dawał spokoju polskiemu himalaiście. Nie dał rady wejść na niego kilka razy, jednak tym razem wygrał ze szczytem, płacąc za niego najwyższą cenę. Choć nie podano jeszcze oficjalnej informacji, to wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nie ma już ratunku. Żona i trójka dzieci Tomasza Mackiewicza zostały więc same na świecie. Całę szczęście z pomocą ruszyli bliscy, organizując zbiórki pieniędzy.

POLECAMY – TVP WYBRAŁA? KOGO ZOBACZYMY W PRESELEKCJACH DO EUROWIZJI?

Gdzie organizowane są zbiórki i przez kogo?

Na polskim serwisie akcja, która miała wspomóc finansowo wyprawę Tomasza przeobraziła się w pomoc rodzinie po tragedii. Wsparło już ponad 11 tysięcy osób! Do akcji włączyła się również przyjaciółka uratowanej spod Nanga Parbat Elisabeth Revol – Masha Gordon. Stworzyła ona międzynarodową zbiórkę

OPIS POLSKIEJ ZBIÓRKI

“Potrzebujemy Was, wszystkich tych osób, które niczym lawiny zalewają nas ciepłymi myślami, słowami, ogromnym sercem, współczuciem. Trójka dzieci nie doczeka się na powrót Taty. Odłóżmy osądzanie Tomka na bok. Spójrzmy na dzieci, których tata, nie będzie mógł zadbać o ich przyszłość. Proszę, pomóżcie nam zadbać o Maxia, Tonię, Zojkę. Nie zostawimy ich. Nie możemy. W imię Tomka.”

Rodzinę Tomasza Mackiewicza można wesprzeć poprzez zbiórkę na Zrzutka.pl oraz gofundme.com.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – KINGA RUSIN MISTRZEM INTRYG W AGENCIE – TO BYŁY NAJTRUDNIEJSZE CHWILE?

fot. instagram/martyna.world

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów