Kilkanaście dni temu na świecie witaliśmy nowonarodzone dzieci Beyonce i Jay’a Z. Dzisiaj już wiemy dlaczego pobyt matki z dziećmi w szpitalu przedłużył się!

Mimo, że od czasu porodu minęło już trochę czasu, fani nadal ślą gratulacje i cieszą się z narodzin bliźniąt. Jak donoszą zagraniczne media dzieci dostały już imiona. Dziewczynka będzie nazywać się Rumi, a chłopiec – Sir

Polecamy –Joanna Racewicz może stracić pracę w TVP! Wszystko przez imprezę

Z tego co podają zagraniczne portale, podobno poród odbył sie przed terminem i pojawiły się w związku z tym problemy. Dzieci razem z mamą musiały zostać w szpitalu, a po 72h okazało się, że noworodki mają żółtaczkę. Poddano je badaniom, które miały doprowadzić do obniżenia poziomu bilirubiny we krwi, która odpowiada za objawy zażółcania skóry. Sytuacja ta sprawiła, że pobyt w szpitalu musiał się przedłużyć pomimo rzekomych sprzeciwów piosenkarki

Ponoć Beyonce zażyczyła sobie wrócić z dziećmi do domu i tam zapewnić im najlepszą opiekę ze strony swoich specjalistów. Tak się jednak nie stało, gdyż przeciwny temu był przede wszystkim ojciec dzieci oraz lekarze. 

Królowa muzyki z dziećmi byli codziennie odwiedzani przez rapera jak i starsza córkę Blue Ivy, która nie może się doczekać by zaopiekować się starszym rodzeństwem i pokazać, że jest opiekuńczą starszą siostrzyczką. 

Dzieci na pewno nie będą narzekać na biedę i niedostatek. W ostatnim czasie magazyn Forbes podał informację, że majątek wokalistki i rapera przekroczył miliard dolarów! Oznacza to, że małżeństwo jest najlepiej zarabiając parą w showbiznesie! Cóż, nie ma się co dziwić, Beyonce ma miliony fanów, a bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. 

Zobacz też – Małgosia Rozenek-Majdan na Mazurach. Willa robi wrażenie!

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. screen z Facebook/Instagram


Nie ma więcej wpisów