Śledź nas

news

Poznaj finalistki konkursu Miss Mazowsza 2022 – wybory już dzisiaj

Opublikowano

w dniu

miss Miss Mazowsza 2022

Już dzisiaj wieczorem poznamy Miss Mazowsza 2022!

Już dzisiaj, 5 czerwca odbędą się wybory Miss Mazowsza 2022 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciechanowie. W finale znalazło się 16 pięknych dziewczyn z całego województwa, które zaprezentują premierowe kolekcje, takich projektantów jak: Anna Cichosz, La..Mu, Kavska, Relleciga i Moszczyński Design.

HOT NEWS- Shakira i Pique ogłosili zakończenie związku

Choreografią zajął się Tomasz Barański, a wieczór poprowadzi  weteran konkursów piękności, Krzysztof Ibisz. Muzycznymi gwiazdami wydarzenia będą  Sound’n’Grace oraz Michał Niemiec.

Poznajcie wszystkie finalistki:

1.Emilia Chrzanowska to studentka Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Filologia Angielska z językiem hiszpańskim. Jej największą pasją są podróże. Bardzo lubi się rozwijać, poznawać nowe kultury i nowych ludzi . Emilia to otwarta i odważna osoba. Jej największym marzeniem jest zdobycie tytułu Miss Mazowsza i wzięcie udziału w konkursie Miss Polski. W wolnym czasie zajmuje się foto modelingiem, sportem oraz nauką języków obcych. Emilia pochodzi z Makowa Mazowieckiego. Ma 20 lat

2.Dominika Grabias jest studentką III roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Swoją przyszłość wiąże z modelingiem oraz pracą jako kosmetolog. Od najmłodszych lat jej pasja to sport, w szczególności lekkoatletyka. Dominika to osoba wrażliwa i empatyczna, a rodzina to dla niej największa wartość. Jest dumna z bycia kobietą, która na zewnątrz jest delikatna, ale w środku skrywa swoją siłę i wytrwałość. Dominika od 3 lat mieszka w Warszawie

3. Karina Jarząbek ma 26 lat, a w jej żyłach płynie adrenalina. Kocha skoki ze spadochronem i jazdę na nartach, wróciła również do treningu ukochanego tańca. Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu, a zawodowo zajmuje się budowaniem strategii marketingowych dla firm motoryzacyjnych. W marzeniach pracuje przy realizacji marketingowej Formuły 1. Karina mieszka w Markach .

4. Karolina Kalinowska pochodzi z urokliwego miasta Serock i jest studentką Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Obecnie pracuje w prestiżowym hotelu w SPA jako masażystka i kosmetolog. Poza pracą zawodową interesuje się wizażem i kosmetologią pielęgnacyjną. Uwielbia kuchnię francuską i podróże. Ważną rolę w jej życiu odgrywa rodzina. Nie boi się wyzwań i zawsze realizuje postawione sobie cele. Ma 20 lat.

5. Natalia Konofalska jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie . W przyszłości chciałaby pracować jako trener personalny lub instruktor sportu i promować zdrowy tryb życia . Jest osobą odpowiedzialną i pełna pozytywnej energii. Chętnie czyta książki z dziedziny psychologii. Jej przyjazne podejście do innych i szacunek dla drugiego człowieka sprawiają, że ma wielu przyjaciół. Natalia jest estetką, dlatego przywiązuję dużą wagę do mody i wyglądu, aczkolwiek ważniejszą jest dla niej osobowość- wnętrze człowieka. Udział w konkursie Miss Mazowsza , da jej szansę na zaistnienie w świecie mody i poznanie wielu ciekawych i wartościowych ludzi. Natalia reprezentuje Płońsk.

6. Oliwia Lemieszek to uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Piasecznie. Przygodę z modelingiem zaczęła niespełna rok temu. Uwielbia poznawać ciekawych ludzi i zdobywać nowe doświadczenia życiowe. Jej największą pasją jest fotografia i podróże po świecie. Oliwia najbardziej lubi spędzać czas wolny aktywnie, w gronie najbliższych przyjaciół. W przyszłości chciałaby posiadać własna markę odzieżową. Ma 19 lat

7. Wiktoria Meloyan to 24 letnia mieszkanka Garwolina. Na co dzień pracuje w restauracji na stanowisku menadżera. Jest wiecznie pogodna i uśmiechnięta. Zależy jej, żeby przekazać innym swoją dobrą energię. Niespotykane nazwisko zawdzięcza korzeniom ormiańskim. Fanka sportów wodnych oraz podróży. W wolnym czasie zajmuje się fotomodelingiem oraz śpiewem. Jej marzeniem jest otwarcie własnej restauracji .

8. Elżbieta Nowaczyk ukończyła szkołę kosmetyczną, a obecnie studiuje zarządzanie i prawo w biznesie. Na co dzień pracuje jako przedstawicielka kancelarii odszkodowawczej. W wolnym czasie gra w serialach, pływa i podróżuje. Interesuje się ziołolecznictwem i uwielbia gotować. Od najmłodszych lat uprawia różne sporty. Na swoim koncie ma dwa mistrzostwa Wielkopolski w Karate Kyokushin walk kobiet oraz wiele wyróżnień w lekkoatletyce. Tytułowi Miss Mazowsza, pozwoliłby jej spełnić marzenie o własnej firmie oraz rozwijanie pasji aktorskich. Elżbieta od 4 lat związana jest ze stolicą .Ma 25 lat.

9. Anna Pacześniak jest technikiem ekonomii i administracji. Interesuje się prawem, budownictwem i dietetyką. Jej pasją jest gotowanie, sport i podróże, gdzie poznaje inne kultury. Jest osobą ambitną i kreatywną, lubiącą uczyć się nowych rzeczy i stawia na rozwój osobisty . W wolnych chwilach spełnia się jako fotomodelka. Wierzy, że dobro zawsze wraca. Anna mieszka w Warszawie.

10. Kamila Szadkowska jest rodowitą Pruszkowianką. Ukończyła studia na kierunku pedagogika w specjalności edukacja wczesnoszkolna w obszarze kształcenia nauk humanistycznych i społecznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Szczególnie interesuje ją oligofrenopedagogika. Jej marzeniem jest w niedalekiej przyszłości założenie własnego przedszkola integracyjnego. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Jej dominującymi cechami osobowości są – empatyczność, wrażliwość i otwartość na nowe doświadczenia.

11. Monika Szczepańska ma 23 lata i pochodzi z Nadarzyna. Kobieta wielu pasji – aktorka, wokalistka, skrzypaczka i saxhornistka. Trenuje taniec latynoamerykański oraz pole dance. Mówi, że jest połączeniem energetycznej salsy z ognistym tangiem. Razem z Dorotą i Agnieszką tworzy aktorsko-muzyczne trio Siostry Szczepańskie, które we wrześniu wydało debiutancki singiel “El Complemento”. Uwielbia adrenalinę – stąd zamiłowanie do sportowych samochodów i sałatek.

12. Sylwia Tomczak jest absolwentką dziennikarstwa o specjalizacji radiowo-telewizyjnej. Na co dzień pracuje w lokalnej redakcji. Jej największą pasją jest moda, z którą chciałaby związać hobbystycznie swoją przyszłość. Wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia podróże, najbardziej te bliskie natury. Jest osobą otwartą, lubiącą nowe wyzwania. Reprezentuje swoje miasto Ciechanów. Ma 26 lat

13. Natalia Tusznio jest studentką psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno – Społecznym SWPS w Warszawie. Pochodzi z woj. świętokrzyskiego, gdzie zaczęła swoją przygodę z modelingiem. Kocha podróże, dlatego część życia spędziła na pokładach samolotów pracując jako stewardessa. Lubi długie wycieczki motocyklowe . Obecnie pracuje w branży motoryzacyjnej. Jest bardzo czułą i kochającą osobą, jej priorytetami w życiu jest miłość i rodzina. Natalia pochodzi z Warszawy . Za miesiąc skończy 22 lata.

14. Sonia Wojciechowska na co dzień jest pośredniczką ds. nieruchomości w Warszawie. Jej największą pasją, zaraz po modelingu, jest taniec. Tańczy od 8 roku życia. Uważa, że piękno, to nie tylko to, co z zewnątrz, ale przede wszystkim wnętrze człowieka i dobre serce. Zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę. Jej marzeniem jest zdobycie tytułu Miss Mazowsza. Sonia mieszka w Warszawie.

15.Klaudia Wysocka pochodzi z Sochaczewa, ma 23 lata. Jest absolwentką bezpieczeństwa narodowego. Zawodowo spełnia się jako pośrednik handlowy w branży budowlanej. Wolny czas spędza ćwicząc. Od niedawna jej pasją stał się taniec. Jest osobą, która uparcie dąży do postawionych sobie celów. Marzy o prowadzeniu własnej firmy.

16. Wiktoria Wyrzykowska jest studentką Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie. Na co dzień pracuje w międzynarodowej firmie w dziale HR. Kocha podróżować i poznawać nowych ludzi. Jej pasją jest jazda konno, dzięki której zdobyła liczne tytuły i wyróżnienia. Jest ambitna, energiczna i zawsze stawia na swoim. W wolnym czasie lubi rozwijać swoje umiejętności kulinarne. Utożsamia się z rodzinnym miastem – Truskaw obok Izabelina . Ma 20 lat.

Przypominamy, że finał wyborów będzie transmitowany na naszym kanale na YouTubie o godz. 19:30! Zapraszamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Iga Świątek po raz drugi wygrała Roland Garros!

Fot. Materiały prasowe

AW

news

Razem z gwiazdami poszukujemy sadysty, który brutalnie torturował kota

Opublikowano

w dniu

przez

sadysta

Do internetu trafiło przerażające nagranie kota torturowanego przez swojego właściciela. Pomagamy znaleźć tego sadystę!

Od kilku godzin trwają intensywne poszukiwania mężczyzny, który w okrutny sposób znęca się nad swoim kotem. Nagranie z tortur zwierzęcia opublikował na jednym z forum internetowym. Na szokującym nagraniu widać, jak sadysta obwiązał łapki kota kablem od suszarki i go powiesił. Cierpiące zwierzę wyło z bólu, za co “pan” zaczął go bić po łebku.

HOT NEWS- Wiktoria Gąsiewska niemal wdała się w bójkę z inną kierującą: Po prostu uderzyłam w jej samochód

Na drugim nagraniu widać, jak przerażone zwierzę trzęsie ze strachu i bólu, a “właściciel” próbuje go uspokoić. Jednak kot reaguje z przerażeniem. Pod filmem autor napisał:

Sku*wysyn mnie wku*wił to najpierw go zatłukłem, a potem wziąłem suszarkę i powiesiłem go na kablu za przednią i tylną łapkę. Wyje, jakbym go obdzierał ze skóry. No to dostaje po mordzie i za sekundę się zamyka”.

Sprawą błyskawicznie zajął się Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, który opublikował zdjęcia z tortur kota i zaapelował do internautów o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy. Dioz zaoferował 20 tys. złotych za informacje:

Kolejny raz liczymy na siłę internetu w zidentyfikowaniu sadysty, który w okrutny sposób znęca się nad swoim kotem. Ostatnim razem udowodniliście, że jesteśmy w stanie uratować zwierzęta od katów, dlatego również tym razem prosimy o Waszą pomoc! Za ujawnienie danych tego kata, chociażby anonimowo, wyznaczamy nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych

Losem zwierzęcia przejęły się również gwiazdy, które udostępniły post w swoich mediach społecznościowych. Wśród wstrząśniętych gwiazd znalazły się Artur Szpilka, Maffashion, Karolina Pilarczyk, Dawid Malczyński, Agata Biernat oraz Maciej Borowicz. Agata Biernat napisała:

Udostępniać, udostępniać i jeszcze raz udostępniać u siebie na story. Nie ważne jakie macie zasięgi. Trzeba takich zwyroli jak najszybciej zamykać🤯

Pilarczyk dodała:

Po IP można dojść do tego d*pka. W Internecie nie jest się anonimowym o czym ludzie zapominają

Z kolei Dawid Malczyński zaoferował wsparcie:

1000zł daje za realne dane tego śmiecia

My również jesteśmy wstrząśnięci losem zwierzęcia, dlatego jeżeli rozpoznajecie kota lub głos “właściciela” nie bądźcie obojętni. Skontaktujcie się z Dolnośląskim Inspektoratem Ochrony Zwierząt – sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl. Prosimy o pomoc!

Uprzedzamy, że zdjęcia są wstrząsające

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Małgorzata Rozenek przeszła do Polsatu i weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami”?!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Wiktoria Gąsiewska niemal wdała się w bójkę z inną kierującą: Po prostu uderzyłam w jej samochód

Opublikowano

w dniu

przez

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska relacjonowała nieprzyjemną sytuację, która miała miejsce na parkingu. Przyznała, że puściły jej nerwy

Wiktoria Gąsiewska dwa lata temu zdała egzamin na prawo jazdy i uważa się za znakomitego kierowcę. Ostatnio celebrytka brała udział w niebezpiecznej sytuacji, która wydarzyła się na jednym z warszawskich parkingów. Inna kierująca wyjeżdżała ze swojego miejsca i nie upewniła się, czy ma wolną drogę. W tym momencie akurat mijał ją samochód prowadzony przez Wiktorię.

HOT NEWS- Małgorzata Rozenek przeszła do Polsatu i weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami”?!

Wyraźnie zła celebrytka całą sytuację zrelacjonowała na InstaStories, gdzie mówiła:

Bardzo ciekawa mnie dziś sytuacja spotkała, aczkolwiek niezbyt przyjemna. Ja z zasady należę do bardzo spokojnych i cierpliwych osób, ale nie za kierownicą i mam straszną alergię na – za przeproszeniem – ch*jowych kierowców 

Rozjuszona dalej tłumaczyła:

Spotkałam panią, która z impetem wyjechała z miejsca, na którym wcześniej stała. Nie sprawdziła, czy ktoś akurat jedzie, a jechałam ja. Miała szczęście, że jestem dosyć szybkim samochodem. Wyprzedziłam ją, bo widziałam, co robi. Nie mogłam nie wysiąść do niej i nie powiedzieć jej, że prawo jazdy to ma chyba z chipsów. Gdyby ona się zreflektowała i powiedziała no dobra, mój błąd. A ona z uśmiechem na twarzy zaczęła zamykać szybkę i mówić: “Ojej, jak mi przykro, ojej”.

Druga kierująca miała nagrywać całe zajście, więc Wiktoria postanowiła ją uprzedzić, sama opowiadając, co się stało. Wtedy bowiem gwiazda wysiadła z samochodu i uderzyła w jej auto:

Nie mogłam szarpnąć tej pani, więc po prostu uderzyłam w jej samochód. Ta pani, która prawie skasowała mi pół boku, nie przeprosiła, nie miała żadnej skruchy, wyszła i zaczęła mnie nagrywać. Jestem bardzo ciekawa, co takiego mówiła na tym filmiku. W sumie to nie jestem ciekawa, bo to była jakaś kretynka. (…) Nie pozdrawiam i radzę się przesiąść na rower.

Po jakimś czasie uspokoiła fanów:

Ja generalnie nie biję nikogo, tym bardziej samochodów, bo samochody lubię, ale ja nie miałam innego wyjścia. Zresztą co ja tą kurzą łapką mogę zrobić.

Obie źle postąpiły?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sekretny projekt Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą nie powstanie: Byłem i jestem zastraszany

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek przeszła do Polsatu i weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami”?!

Opublikowano

w dniu

przez

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przejdzie do konkurencji TVN!?

Małgorzata Rozenek przez lata była jedną z bardziej docenianych gwiazd w TVN. Gosia na swoim koncie miała m.in. programy “Perfekcyjna Pani Domu”, “Iron Majdan”, “Projekt Lady”, “Rozenek cudnie chudnie” oraz brała udział w “Azja Express”. Jednak z czasem programy znikły z anteny, a celebrytka zajęła się własnymi przedsięwzięciami, m.in. marką odzieżową.

HOT NEWS- Sekretny projekt Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą nie powstanie: Byłem i jestem zastraszany

Teraz zaskakującą wiadomość przekazał magazyn Party, który twierdzi, że Gosię zobaczymy na parkiecie 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”, który jest obecnie emitowany w Polsacie. Według informatora dziennikarzy, Rozenek rozwiązała kontrakt z TVN i chce spróbować sił u konkurencji. Czytamy:

Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiązała umowę z TVN-em, jesienią przechodzi do Polsatu 

Przypomnijmy, że na razie poznaliśmy nazwiska następujących uczestników nowej edycji “TzG”: Krzysztof Rutkowski, Magda Mołek, Ilona Krawczyńska, Łukasz Płoszajski i Maja Włoszczowska. Warto dodać, że przed laty mąż Gosi, Radosław Majdan też brał udział w programie.

Chcielibyście zobaczyć Małgorzatę na parkiecie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ricky Martin oskarżony o przemoc domową. Muzyk zaprzecza: Zamierzam odnieść się wyłącznie drogą prawną

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Baranowski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Fot. Akpa/Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Sekretny projekt Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą nie powstanie: Byłem i jestem zastraszany

Opublikowano

w dniu

przez

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws projektu, który miał powstać z udziałem Rafalali!

Od kilku miesięcy fani plotek mają na celowniku Sebastiana Fabijańskiego, który miał stworzyć sekretny projekt z Rafalalą. Jednak cała afera wynikła od nagrania, które transpłciowa celebrytka nagrała w swojej garsonierze. Przed długi czas aktor twierdził, że był to element promocji filmu “Inni ludzie”. Jednak nikt z produkcji nie wiedział o tym pomyśle, a sam gwiazdor zaczął unikać komentowania dwuznacznej sytuacji.

HOT NEWS- Ricky Martin oskarżony o przemoc domową. Muzyk zaprzecza: Zamierzam odnieść się wyłącznie drogą prawną

Dzisiaj na Instagramie Sebastiana pojawiło się oświadczenie, w którym ponownie wzbudził sensację! Aktor szczerze wyznał, że nie był to projekt z Rafalalą, ani promocja filmu i otwarcie przyznał, że jest szantażowany!

W temacie projektu artystycznego, o który czasem pytacie… Nie wydarzy się, nie była to też promocja filmu “Inni ludzie”. Prawda na temat tej sytuacji jest taka (jak wielu się domyślało), że byłem i jestem nadal szantażowany i zastraszany. Dziś nie będę się wdawać w szczegóły. Przyjdzie być może czas na to, żeby opowiedzieć o tym więcej.

Następnie poinformował, że sprawę skierował do prokuratury i zaapelował do innych szantażowanych:

Dziś chciałby tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeśli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę 

Na koniec enigmatycznie odniósł się do relacji ze swoją ukochaną (?) Maffashion:

Przepraszam wszystkich swoich bliskich za to, że muszą być częścią tego, co się dzieje i w wielu wypadkach dostawać za to rykoszetem. Nie zasłużyli na to. Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. Ona z tym nie ma nic wspólnego. A o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy.

Jesteście ciekawi jak dalej potoczy się ta sprawa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Konflikt Górniak i Steczkowskiej trwa – Edyta rezygnuje przez nią z “The Voice”: Nie można zachowywać się jak wróg

Fot. Screen Facebook/Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY