„DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz” – za nami uroczysta premiera spektaklu!

8 kwietnia w Teatrze Kwadrat odbyła się premiera spektaklu “DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz”. To kolejne już dzieło aktorki Ewy Kasprzyk, która wcieliła się zarówno w rolę reżyserki, jak i odtwórczyni głównej roli. Spektakl opowiada historię wybitnej wokalistki Dalidy, która zasłynęła takimi utworami, jak: „Ti amo” czy „Parole, parole”. Niestety życie prywatne nie rozpieszczało artystki, tak jak to zawodowe. Przez lata poszukiwała miłości i zrozumienia. W nocy z 2 na 3 maja 1987 roku popełniła samobójstwo. W liście pożegnalnym napisała: „Życie stało się dla mnie nie do zniesienia. Wybaczcie mi”. Spektakl powstał z okazji 85. rocznicy urodzin Dalidy. 

HOT NEWS – Angelika Mucha skomentowała swój pierwszy film! “Byłam w szoku”

Na premierze tego niezwykłego spektaklu pojawiło się kilka dobrze znanych nam twarzy, a byli to m.in.: Ewa Kasprzyk, Olga Kalicka, Katarzyna Glinka, Anna Karczmarczyk, Anna Oberc, Sandra Staniszewska, Paweł Wawrzecki, Dorota Stalińska, Andrzej Andrzejewski oraz Tomasz Raczek.

POLECAMY – Edyta Górniak na wyścigach konnych w szokującym kapeluszu!

Jak na czerwonym dywanie wypadły polskie gwiazdy? Kto prezentował się najlepiej? Zobaczcie galerię zdjęć i oceńcie sami. 

akpa20180408_amore_pp_18978

Obraz 1 z 18

Dorota Stalińska

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. Piotr Podlewski/AKPA


Nie ma więcej wpisów