Już jutro, 19 maja Meghan Markle i książę Harry staną przed ołtarzem. Próba generalna ślubu już za nami!

Wszystko jest już gotowe na kolejny królewski ślub. Związek  Amerykanki Meghan Markle i księcia Harry’ego od początku miał wielu przeciwników, a ostatnie chwile przed ich wielkim dniem upływają w cieniu skandalu spowodowanego przez ojca i brata aktorki. Ten pierwszy chciał zarobić na ślubie córki, a drugi odradzał księciu ślub z siostrą. 

HOT NEWS- Gorący związek w polskim show biznesie! Taco Hemingway spotyka się z…!

Pomimo tego, Brytyjczycy zawsze szaleją na punkcie swojej rodziny królewskiej i tak jest tym razem. Wszędzie można kupić pamiątkowe gadżety i słodycze upamiętniające ten dzień, a tłumy fanów już przebywa w Windsorze, gdzie w czwartek, odbyła się próba generalna przejazdu młodej pary przez miasto i uroczystości. W orszaku przeszli żołnierze i orkiestra, grająca na posrebrzanych trąbach. W kaplicy św. Jerzego odbyła się próba chóru chłopięcego, który zadba o oprawę muzyczną uroczystości.

Wiadomo już, że koszt kwiatów przyozdabiających kaplicę wyniesie ok. 110 tysięcy funtów. Szklany namiot, gdzie będzie odbywać się wesele kosztował 300 tys. Na zamek zwieziono już beczki najlepszego piwa, które będzie serwowane podczas przyjęcia.

Uroczystość będzie transmitowana przez TVP1 od godziny 11. Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Stylowa Marcelina Zawadzka odsłoniła brzuszek w seksownej koszuli – co za figura!

Fot. Materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

 


Nie ma więcej wpisów