Dawid Woliński x Magnum

19 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Projekty inspirowane były klasycznymi smakami lodów Magnum. Marka zaprosiła do współpracy trzy piękne ambasadorki, które pojawiły się na wybiegu w roli modelek, a były to: Kasia Sokołowska, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Paulina Krupińska. Dla każdej z nich Dawid Woliński zaprojektował kreację, która była odzwierciedleniem klasycznych wariantów smakowych Magnum. 

HOT NEWS – Wieniawa odebrała klucze i zaczyna urządzać mieszkanie! W jakim klimacie, kto jej pomoże?

Katarzyna Sokołowska na wybiegu zaprezentowała suknię inspirowaną lodami Magnum White. Była to krótka, asymetryczna kreacja – po prostu czysta definicja kobiecości!

MAGNUM MODA MUZYKA

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w jakże zjawiskowej sukni, która była odzwierciedleniem lodów Magnum Almond. Kreacja zrobiła tak duże wrażenie ze względu na liczne zdobienia w postaci czarnych, złotych i srebrnych cekinów. 

MAGNUM MODA MUZYKA

Paulina Krupińska wystąpiła w subtelnym kombinezonie, który podkreślił klasyczną i delikatną urodę modelki. Inspiracją były oczywiście lody Magnum Classic

MAGNUM MODA MUZYKA

Dawid Woliński x Magnum to kolekcja stworzona dla kobiet silnych, odważnych i wyrazistych. Tylko w ten dzień Pałac Kultury i Nauki przemienił się w prawdziwy Pałac Przyjemności. Wydarzenie swoją obecnością uświetniła plejada polskich gwiazd!

POLECAMY – Littlemooonster96 popłakała się podczas wywiadu! “Nie jestem w stanie za dużo powiedzieć”…

Zobaczcie teraz, jak smak lodów może stać się inspiracją dla projektantów. Zapraszamy do sprawdzenia relacji prosto z wybiegu. 

MAGNUM MODA MUZYKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

 

 


Nie ma więcej wpisów