Aktorka w ciąży wygląda przepięknie. 

Katarzyna Zielińska gościła w sobotnim wydaniu programu ,,Pytanie na Śniadanie”. W rozmowie z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem opowiedziała o swojej nowej roli i ogromnej pasji. Nie chodzi jednak o nadchodzące macierzyństwo, lecz o produkcję spektakli teatralnych.

Kammel żartował, że Zielińska zaprezentowała widzom ,,jak siedzieć w ciąży z gracją w studiu telewizyjnym”. Kasia z uśmiechem przerwała rozmowę o jej macierzyńskich planach i zapewniła, że może na ten temat rozmawiać jedynie poza kamerami.

Sofia de Magico jest dość wymagającym scenariuszem, dosyć wymagającym spektaklem, ale się okazało, że ma swoich zwolenników i przychodzą na nas, na szczęście – całe tłumy. Natomiast jest to ryzyko duże. – opowiadała Kasia

Przy pierwszym ,,Berlin 4 rano”, może zabrałam się za to troszeczkę za późno i faktycznie brakowało mi czasu na dopinanie tych wszystkich faktur za scenografię, kostiumy itd. 

Natomiast przy drugim spektaklu ,,Sofia de Magico” zajęłam się tym dużo wcześniej. To trwa; najpierw trzeba znaleźć sponsora, przedstawić scenariusz, musisz mieć jakieś zaplecze finansowe, żeby potem nie polegnąć na tych kruczkach, gdzie na coś Ci nie starcza. Musisz mieć na wszystko jakiś zapas, bo potem i tak Ci zabraknie. W międzyczasie szukasz aktorów, choć z czasem aktorskim wcale nie jest tak w Polsce, na szczęście łatwo. 

Kasia zdradziła, że trwają rozmowy z dyrektorem Muzycznego Teatru Roma dotyczące trzeciego spektaklu, który ma w planach wyprodukować. Premiera przewidziana jest na październik 2015 roku.

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=lzH3DeV-weM]

Zdj – Screen z Pytania na Śniadanie


Nie ma więcej wpisów