Siódmy odcinek drugiej serii serialu dokumentalnego „Rinke za kratami”, dostarczy widzom wielu wzruszeń. Już jutro o 22:05 w Polsacie zobaczymy jak Rinke umożliwi spotkanie zakochanym oraz na własną rękę odszuka syna jednego z osadzonych. Czy syn zgodzi się spotkać z ojcem, który przed laty zabił jego mamę?

Polecamy: Zobacz, co wydarzy się w kolejnym odcinku „Rinke za kratami”!

Antoni trafił za kraty za morderstwo, które popełnił gdy dowiedział się, że został  zdradzony  przez  ukochaną  kobietę.  W efekcie jego dzieci zostały pozbawione  rodziców  –  najstarszy  syn  miał  wtedy  12  lat. Osadzony, w rozmowach  z  Rinke  przyznał,  że  nie  wierzy  w to, że jego najbliżsi mu wybaczą.  Rinke  Rooyens  widział,  jak  bardzo  Antoni tęskni za kontaktem rodziną  i  postanowił  odnaleźć  jego  syna  oraz namówić go na widzenie z ojcem.

W  tym odcinku zobaczymy również Macieja P. – to człowiek który urodził się w  więzieniu,  został  wychowany  przez  kodeks  ulicy  i niemal całe życie spędził  za  kratami.  Czy jest w stanie stworzyć prawdziwy, odpowiedzialny  związek?  Maciej P. postanowił, że zrobi wszystko aby jego związek z Renatą się  udał.  Rinke  chce  ją  poznać  i  z  nią  porozmawiać  więc opłacił i zorganizował  dla  niej  transport  aby  mogła  przyjechać  do  Siedlec  na spotkanie z nim oraz widzenie z narzeczonym.

Zobacz też: Rinke Royens znów za kratami – z kim tym razem się spotkał?

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów