Siatkarski Mundial, czyli XVIII mistrzostwa świata w piłce siatkowej mężczyzn zostały otwarte! Imponującą ceremonię uświetniła muzyka przygotowana przez DJ-a Adamusa i show taneczne Agustina Equrroli.
Stadion Narodowy wypełniony był po brzegi kibicami. 70 tysięcy osób obserwowało na żywo przemarsz flag uczestników turnieju i wysłuchało przemówienia Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Za sprawą Telewizji Polsat cały świat miał okazję podziwiać wyjątkowe widowisko, za które odpowiedzialni byli: DJ Adamus – wizjoner polskiej muzyki oraz Agustin Equrrola – choreograf i tancerz.

To kolejne duże show, po festiwalu Sopot TOP TRENDY powierzone DJ-owi Adamusowi przez Polsat. Oprawa muzyczna gigantycznych projektów specjalnych z energetyczną muzyką to nie jedyna rola, w której odnajduje się producent i DJ. Od wiosny tego roku jest bowiem jurorem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, potrafiąc zaskoczyć nie tylko ciętą ripostą i wiedzą encyklopedyczną, ale również nietuzinkowym strojem. Podczas prezentacji ramówki Polsatu i otwarcia mistrzostw świata pojawił się w marynarce Annomalia przygotowanej z… płyt kompaktowych oraz w dodatkach z Pako Lorente i Baldowski WB.

Ceremonię otwarcia zakończyła piosenkarka Margaret, która wykonała oficjalny hymn siatkarskiego mundialu “Start a Fire”.

Najlepszą oceną oprawy artystycznej był wynik tego wieczoru. Show zmobilizowało na tyle Polaków, że wygrali z Serbią mecz otwarcia.
Fot. BeeMusic – www.bebmusic.com


Nie ma więcej wpisów