Śledź nas

news

Śnieżnobiały uśmiech celebrytów! Poznaj sekrety od stomatologa gwiazd

Dr Szymon Frank radzi: Czy wybielanie zębów szkodzi?

Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę spełniają prawidłowa higiena jamy ustnej. Piękny uśmiech poprawia nasze samopoczucie, sprawia że częściej się uśmiechamy, stajemy się pewniejsi siebie. Dzięki temu łatwiej jest nam nawiązywać nowe znajomości.

Dr Szymon Frank zaleca, by wszelkie zabiegi związane z usunięciem osadów nazębnych wykonywać w gabinetach stomatologicznych. Profesjonalna higienizacja powinna być przeprowadzana mniej więcej co 6 miesięcy. Zapewni to zdrowy wygląd nie tylko zębów, ale także dziąseł.

HOT NEWS – Rozczulona Domańska wspomina dzieciństwo – zmieniła się?

Zanim zdecydujemy się na wybielanie, powinniśmy poprosić naszego dentystę, by dokładnie sprawdził stan naszego uzębienia. Wszelkie ubytki i inne niedoskonałości powinny być wyleczone zanim zdecydujemy się na usunięcie przebarwień. Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, warto również przeprowadzić profesjonalną higienizację w gabinecie stomatologicznym. Jeśli upewnimy się, że stan naszego uzębienia jest prawidłowy, możemy zdecydować się na przeprowadzenie zabiegu wybielającego. Nie zaleca się go jednak kobietom spodziewającym się dziecka oraz osobom poniżej osiemnastego roku życia.

ZOBACZ – Maffashion chce być jak Kylie Jenner! Zobacz zdjęcia!

Istnieje kilka metod wybielania. Popularne są również te, które można przeprowadzić w warunkach domowych. Dr Frank uważa jednak, że samodzielne próby usuwania przebarwień nie są dobre:

metody domowe trwają o wiele dłużej, mogą być bardziej niebezpieczne dla pacjenta, dlatego ich nie polecam

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest krótsze i bezpieczniejsze, a co najważniejsze, skuteczne. Metoda polega na zastosowaniu preparatu, w skład którego wchodzi nadtelnek wodoru. W kontakcie z zębem preparat rozkłada się do wody i wolnych rodników tlenu, który wnikając w głąb szkliwa i zębiny zmienia barwę zębów.

Dr Szymon Frank zaznacza jednak, że zabieg ten może doprowadzić do szkodliwych urazów, jeśli nie wykonuje go specjalista.

Jeśli stosowany preparat wybielający wejdzie w kontakt z tkankami miękkimi – dziąsłami, może wówczas dojść do poparzenia, co w konsekwencji może doprowadzić  nawet do recesji dziąsłowych.

W gabinecie stomatologicznym stosowane są odpowiednie zabezpieczenia, które chronią nas przed możliwymi zagrożeniami. Zakładana jest ochrona na dziąsła –  koferdam, który zapewnia odpowiednią izolację pomiędzy dziąsłami a zębami, zapewniając właściwą widoczność lekarzowi, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu. Należy podkreślić, że wybielanie nie oddziałuje negatywnie na strukturę zębiny oraz szkliwa.

PRZECZYTAJ – Fit Lovers o hejcie po Ameryka Express! Wzięliby udział w programie jeszcze raz?

Zabieg zalecany jest osobom powyżej osiemnastego roku życia, kiedy szkliwo jest odpowiednio zremineralizowane. Ważne jest jednak to, by wybrać odpowiedni gabinet, gdzie cały proces przebiegnie w odpowiedni sposób. Dr Szymon Frank po wielu latach doświadczeń zdecydował  się otworzyć własną klinikę, gdzie zespół specjalistów zapewni nam komfort i bezpieczeństwo podczas całego zabiegu. Co więcej, uzyskany efekt będzie satysfakcjonujący dla każdego. 

 

 

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

news

Jak wygrać casting do “Sanatorium miłości”? Zdradza Marta Manowska!

marta
Marta Manowska zdradza jak wybiera się kandydatów do programu!

Właście skończyły się zdjęcia do odcinka świątecznego “Sanatorium miłości”, co tylko udowodniło Marcie Manowskiej, że jej przyjaźń z uczestnikami programu będzie trwać. Przy okazji zdradziła, że powstanie drugi sezon show z zupełnie nowymi bohaterami. 

HOT NEWS- Gojdź w Święta karmi Szostak słoniną!

Casting do programu już trwa, a chętnych jest wielu. Nie jest łatwo wybrać odpowiednich kandydatów, pod uwagę brana jest charyzma, błysk w oku i marzenia. Bardzo często wykorzystywana jest intuicja, która nie zawiodła ich w poprzedniej edycji. 

Jakie były wybrane osoby? Marta zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lewandowscy spędzają święta z całą rodziną- pochwalili się zdjęciami!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

No to hop! Wysyłajcie Wasze story jak oglądacie. I czekam jak zawsze na Wasze komenatrze😁❤️ fot: @piotrmatey

Post udostępniony przez MARTA 🌷 MANOWSKA TO JA (@martamanowska)

Kontynuuj czytanie

news

Gojdź w Święta karmi Szostak słoniną!

gojdź
Krzysztof Gojdź nie poddawał się w swoich wysiłkach!

Wielkanoc to czas, kiedy większość osób porzuca dietę i pozwala sobie na chwilę zapomnienia. Mięsa, jaja i ciasta to główne smakołyki na świątecznych stołach. Krzysztof Gojdź spędzał tegoroczną Wielkanoc z Karoliną Szostak i próbował ją namówić do spróbowania kilku dań!

HOT NEWS- Lewandowscy spędzają święta z całą rodziną- pochwalili się zdjęciami!

Karolina po utracie wagi bardzo dba o linię i uważa na to, co je. Dziennikarka nawet w święta nie chciała ulec pokusom, mimo że doktor gwiazd usilnie starał się ją przekonać do zjedzenia kawałka boczku! Karolina nie skusiła się nawet na zimne nóżki przygotowane przez mamę Krzysztofa!

Mam tu taką, co to nic nie je, bo ona się odchudza!

Zabawne?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polityka przy świątecznym stole? Cielecka wzywa do agitki!

gojdź

Kontynuuj czytanie

news

Lewandowscy spędzają święta z całą rodziną- pochwalili się zdjęciami!

lewandowscy
Ania i Robert Lewandowscy rzadko mogą się cieszyć takimi chwilami!

Lewandowscy to bez wątpienia power couple polskiego show biznesu. Piłkarz oprócz pracy zawodowej angażuje się w wiele projektów i jest właścicielem kilku firm. Również jego żona Anna ma ręce pełne roboty, bo dorównuje mężowi w pracowitości. 

HOT NEWS- Polityka przy świątecznym stole? Cielecka wzywa do agitki!

Z powodu natłoku pracy i dzielenia życia między Polskę a Niemcy, para rzadko ma okazję spotykać się z najbliższymi. Jednak z okazji świąt do Monachium przyjechała do nich cała rodzina, aby wspólnie spędzić Wielkanoc. Anna podzieliła się radosnym zdjęciem na Instagramie i przy okazji złożyła wszystkim życzenia.

Kochani, wszystkim bardzo serdecznie życzymy  radości płynącej ze Zmartwychwstania Jezusa. Zdrowia, spokoju, pogody ducha i cudownego czasu z najbliższymi.
Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Myślicie, że przygotowała bezglutenowe potrawy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marta Manowska pokazała się bez makijażu – zobacz zdjęcia!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

The egg is a symbol of Easter🌿🐥🥚. I can’t imagine Easter breakfast without it. However, we shouldn’t eat eggs only occasionally. Why? Because of their nutritious value Recipe➡️Green Deviled Eggs www.healthyplanbyann.com __________________________ Jajo to symbol świąt Wielkanocnych. Bez niego nie wyobrażam sobie Wielkanocnego śniadania. 🌿🐥🥚 Ale ze względu na jego właściwości odżywcze sięgajmy po nie częściej niż tylko “od święta” Dla odmiany, dziś przygotowałam dla Was jaja faszerowane na zielono🥦 Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #blog #healthyplanbyann #eastern #wielkanoc

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Kontynuuj czytanie

news

Polityka przy świątecznym stole? Cielecka wzywa do agitki!

cielecka
Magda Cielecka nie boi się trudnych tematów!

Święta to czas, kiedy większość osób woli nie podejmować tematów politycznych przy stole, bo może to doprowadzić do niepotrzebnych sporów. Również politycy najczęściej milkną na ten czas i sami poświęcają się rodzinie. Jednak Magda Cielecka postanowiła zrobić inaczej.

HOT NEWS- Kasia Dziurska zaręczyła się w Wielkanoc!

Aktorka jest znana ze swojego zaangażowania w sprawy społeczne i polityczne, dlatego wezwała internautów do agitki w czasie świąt. Magda opublikowała zdjęcie w koszulce z napisem “26 maja”, co jest datą wyborów do europarlamentu. Aktorka jest przekonana, że powinniśmy uświadamiać i zachęcać naszych współbiesiadników do wzięcia udziału w wyborach!

Zgadzacie się? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Nasza Kamila w niemieckiej edycji popularnego programu!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

święta to dobry czas na małą agitkę przy rodzinnym stole 😜 nie zachecam do kłótni tylko do uświadamiania dlaczego mimo wielu mankamentów wspólna Unia ma sens i jest lepsza od nacjonalistycznej separacji 👍 głosujmy razem dla Europy. ja głosuję 26 maja ✌🏻 This May, 420 million people across Europe have the chance to vote together. So bring a friend, your family or your neighbors to the polls. European Elections 23-26 May 2019. 📸 by @karolradziszewski #votetogether #idęnawybory #głosujemy #votetogethereu #26may #thistimeimviting #europeanelections #ep2019 #karolradziszewski #wolfgangtillmans @votetogether.eu @wolfgang_tillmans

Post udostępniony przez magda c (@cielecka_magda.official)

Kontynuuj czytanie

HITY