W ostatni weekend (19-20 listopada) na  Targach Ślubnych WEDDING, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, miał miejsce nietypowy pokaz, a ze względu na swoją oryginalność, nawet spektakl modowy Doroty Goldpoint.

Jak wiadomo, dobre wrażenie można zrobić tylko raz i projektantka, której popularność bynajmniej nie maleje, udowodniła, że potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Polecamy: Gwiazdy coraz częściej wybierają jej projekty. Zobacz, kim jest Dorota Goldpoint

Pokaz odbył się z udziałem panny młodej, druhen, gości weselnych oraz ich pociech. Na wybiegu można było zobaczyć Magdalenę Waligórską – Lisiecką, której Dorota Goldpoint uszyła suknię na ślub w Rzymie, modelki, klientki projektantki, a także, sypiące kwiaty, młode miłośniczki mody prezentujące się w strojach amerykańskiej marki KateMack.

Zobacz też: Wiemy, kto zaprojektował suknię na Miss International 2016!

Kreacje zostały utrzymane w światowych trendach kolorystycznych i uniwersalnych krojach. Propozycje projektantki są dedykowane absolutnie wszystkim kobietom, które lubią zarówno oryginalność, jak i elegancję nie mijającą się jednak z wygodą. Wszystko to jest ważne, zwłaszcza na tak ważnym wydarzeniu, jakim w naszej kulturze jest ślub.

Zobacz, jak prezentowały się kreacje.

fot. Krzysztof Kwiecień

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów