Śledź nas

news

Spotkanie z twórcami filmu “Jestem mordercą”: Kulesza, Jakubik, Haniszewski, Żurawski

Wybieracie się do kina?

Już niedługo, bo 4 listopada do kin w całej Polsce trafi film Macieja Pieprzycy pt. “Jestem mordercą”. Thriller psychologiczny powstał na faktach i opowiada historię młodego porucznika Janusza Jasińskiego, który staje przed niecodziennym wyzwaniem, mianowicie odszukania seryjnego mordercy kobiet.

W głównej roli widzowie zobaczą m.in. Mirosława Haniszewskiego oraz Arkadiusza Jakubika, Agatę Kuleszę, Piotra Adamczyka, Magdalenę Popławską, Tomasza Włosoka i Michała Żurawskiego.

Polecamy: Plejada gwiazd w nowym thrillerze Macieja Pieprzycy! [Popławska, Kulesza, Adamczyk i inni]

Dziś w warszawskim Narodowym Instytucie Audiowizualnym odbyło się spotkanie z reżyserem i główną obsadą “Jestem mordercą”. Na wydarzeniu nie zabrakło Macieja Pieprzycy (laureat “Srebrnego Lwa”) oraz aktorów związanych z filmem. mianowicie Piotra Adamczyka, Agaty Kuleszy, Arkadiusza Jakubika, Michała Żurawskiego, Sławomira Zapały, Mirosława Haniszewskiego i Tomasza Włosoka.

Zobaczcie galerię zdjęć, a także zwiastun filmu.

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

fot. Strefa Gwiazd/Stach Leszczyński

film

Patrycja Markowska OSIWIAŁA przez “The Voice of Poland”?!

patrycja markowska

Sprawdź, co Patrycja Markowska ma do powiedzenia na temat “The Voice of Poland” oraz Marcina Sójki.

Patrycja Markowska była jurorką i trenerką w ostatniej edycji programu TVP “The Voice of Poland”. Trzeba przyznać, że jej podopieczni byli wyjątkowo utalentowani, na czele z Marcinem Sójką. Mężczyzna od początku był typowany na zwycięzcę programu i tak właśnie się stało. Porozmawialiśmy z Patrycją na jego temat. Mówiła:

Marcin za każdym razem pokazywał swoją nową odsłonę. Pracowaliśmy nad tym, żeby był prosty w odbiorze, tam nie ma potrzeba piór w dupie, nie potrzeba wielkiej oprawy. Jestem z niego tak bardzo dumna. 

Wokalistka podkreśliła także, że jest dumna z duetu, który zaśpiewała ze swoim podopiecznym i będzie to dla niej ogromna pamiątka. Patrycja Markowska ma nadzieję, że uda jej się spotkać jeszcze z Sójką na scenie.

HOT NEWS – SZOK! Patrycja Markowska uzależniona od alkoholu? Szczere wyznanie wokalistki

Jednocześnie Markowska przyznaje także, że bardzo przeżywała zmagania uczestników programu. Do tego stopnia, że… dorobiła się z tego powodu siwych włosów! Jak dla nas, artystka wciąż wygląda świetnie. 

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Agnieszka Chylińska nie przyłączy się do inicjatywy Dody “Artyści przeciw nienawiści”! Jak skomentowała sytuację?

Tragiczne wydarzenia podczas 27. Finału WOŚP, w którego trakcie zginął prezydent miasta Gdańska Paweł Adamowicz, zapoczątkowały wielkie poruszenie wśród artystów. Jedną z osób głęboko przejętych całą sytuacją była Doda, która zaproponowała innym polskim wokalistom współpracę przy stworzeniu koncertu “Artyści przeciw nienawiści”. Jak Agnieszka Chylińska odniosła się do tej sprawy?

Ponad 90 artystów wyraziło chęć udziału w inicjatywie zapoczątkowanej przez Dodę. Pojawiło się wiele znanych nazwisk i zespołów, między innymi: Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Wilki, Budka Suflera,  Honorata Skarbek i wiele innych. Nie będzie wśród nich jednak Agnieszki Chylińkiej. Post, który opublikowała na Instagramie jest jednoznaczny!

POLECAMY – Doda mówi stop nienawiści kto poparł jej apel?

Fani zaproponowali Agnieszce Chylińskiej, aby wzięła udział w koncercie, którego pomysłodawcą była Doda. Komentarzem na te propozycje był post artystki na Instagramie: 

Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia. Agnieszka Chylińska

Internauci są oburzeni taką odpowiedzią wokalistki! Zobacz komentarze managerki gwiazdy Joanny Ziędalskiej! 

ZOBACZ TEŻ – Poruszona Doda wyciąga rękę na zgodę koniec kłótni z

 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@chylinskagnieszka)

 

Kontynuuj czytanie

news

Co za zmiana! Ewa Farna schudła i zachwyca! ZOBACZ

Ewa Farna zawsze podkreśla, że dobrze czuje się w swoim ciele i akceptuje swoje kobiece kształty. Ostatnie zdjęcia pokazują, że gwiazda sporo schudła. Fani są zachwyceni jej przemianą! Jak teraz wygląda? 

Ewa Farna często podkreśla, że waga nie jest w jej życiu najważniejsza i dobrze czuje się w swoim kobiecym ciele. Od kilku lat internauci zainteresowani są nie tylko jej karierą, ale także jej wyglądem. Każdy dodatkowy kilogram był zawsze komentowany, a Ewie Farnej nie raz obrywało się za to, że przybrała na wadze. Wokalistka prowadzi zdrowy tryb życia i jest świadoma swojego ciała, dlatego nie przejmowała się takimi komentarzami i dzielnie prezentowała swoją kobiecość na ściankach i koncertach. 

POLECAMY – Ewa Farna w ciąży?! Ona nie przestaje zaskakiwać wyznaniami!

Artystka pochwaliła się na Instagramie najnowszymi zdjęciami z uroczystej gali z okazji 90-lecia polskiej siatkówki. Od razu można zauważyć, że gwiazda sporo schudła, co podkreśliła seksowną kreacją. Ewa Farna niezależnie od wagi zawsze świetnie wygląda i stawia na odważne stylizacje. 

Zobaczcie zdjęcia i porównajcie. Widać różnicę? 

ZOBACZ – Ewa Farna znowu szokuje modną czerwienią! Ambasadorka Kabos w odważnej stylizacji!

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 

&div style=”background-color: #f4f4f4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(9px) translateY(-18px);”> 

 
 

l

 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Kolejny sezon serialu “Misja ratunkowa” – niedługo pierwsze castingi!

Program “Misja ratunkowa” z pewnością przypadnie do gustu osobom, które mają problem z utrzymaniem porządku w swoim domu. Już niedługo ruszają castingi do kolejnej edycji!

“Misja ratunkowa” to program telewizyjny, który z łatwością zmotywuje do sprzątania! Jak podaje TVN Style.pl już niedługo rusza jego  trzecia edycja. Poprowadzi go znana ze swojego perfekcjonizmu Ula Chincz, autorka bloga i kanału na YouTube o wdzięcznej nazwie “Ula Pedantula”.

ZOBACZ – Meghan Markle znów pokazuje brzuszek. Czy zdradziła płeć dziecka?

W programie “Misja ratunkowa” Ula Chincz po raz kolejny pokaże Polakom jak dbać o porządek w swoim otoczeniu oraz pokaże kilka przydatnych tricków na organizację czy uporządkowanie przestrzeni w swoim domu czy mieszkaniu. Miejmy nadzieję, że program ten zmotywuje nawet największych bałaganiarzy!

POLECAMY – Wieniawa, Kwiatkowski…gwiazdy żegnają Adamowicza

Osoby, które chcą wziąć udział w kolejnej edycji mogą wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej TVN Style. Istnieje także możliwość zgłoszenia innej osoby. Ciekawe kogo zobaczymy w kolejnej edycji programu “Misja ratunkowa”. Będziecie oglądać?

Foto. Screen Instagram Ula Chincz

Kontynuuj czytanie

HITY