n2CToQm1G-E

Gessler, Siwiec, Kaczorowska, Malinowska i Szczawińska – my już wiemy, jak wyglądają ich Święta Bożego Narodzenia! Zobaczcie koniecznie, co zdradziły nam gwiazdy!

Święta tuż, tuż! Okres grudniowych przygotowań do Bożego Narodzenia ruszył pełną parą. Już za kilkanaście dni polskie rodziny spotkają przy przy wigilijnym stole, aby wspólnie radować się z nadejścia tego magicznego i niezwykłego święta. Podczas niedawnej Akcji Charytatywnej zorganizowanej w Pasażu Tesco, polskie gwiazdy zdradziły nam, jak okres Bożego Narodzenia wygląda w ich domach. 

HOT NEWS – Nowa Miss Polonia, Honorata Skarbek, Woliński bez “synka” na premerze u Sabriny Pilewicz!

Mateusz Gessler zapytany o tradycyjną potrawę na wigilijnym stole, wyznał nam, iż co roku jest to po prostu barszcz! Cała rodzina w przygotowaniach świątecznego menu stara się łączyć ze sobą kuchnię francuską oraz polską! Natomiast u Agnieszki Kaczorowskiej na stole króluje słodki blok czekoladowy. 

POLECAMY – Pakosińska, Gessler, Woliński wsparli obecnością Finał Projektu One Day[ZOBACZ ZDJĘCIA]

A jak ten magiczny okres wygląda u Kamili Szczawińskiej, Natalii Siwiec i Karoliny Malinowskiej? Tego dowiecie się z materiału wideo, jaki dla Was przygotowaliśmy! Zobaczcie koniecznie: 

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów