prze.tv
Jakie szanse na Eurowizję ma Karolina Gilon – znamy jej plany!

Program Top Model, otwiera przed uczestnikami wiele drzwi. Nie zawsze są one związane z modelingiem. Karolina Gilon, wykorzystała popularność, którą zyskała dzięki uczestnictwie w programie TVN-u. Dziś, oprócz tego, że jest współprowadzącą program “DeFacto”, spełnia się muzycznie.
Polecamy: Karolina Gilon piosenkarką? Posłuchajcie jej debiutanckiego singla “All The Time”
W tym tygodniu, byliśmy na odsłonie nowej ramówki telewizji TVN. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć modelki. Zapytaliśmy o jej plany na 2017 rok.
Na razie jestem w “DeFacto”, jak już wszyscy wiedzą, ale być może to się zmieni za jakiś czas (…) Mogę też powiedzieć, że moja pasja, jaką jest śpiewanie- nie chciałabym być nazywana wokalistką, ale jednak w muzyce się spełniam i w końcu będzie można odsłuchać nasz album. Zaczęłam go rok temu, przygotowania są długie, dlatego, że chcemy aby było bardzo dobrze.
Czy chciałaby zaprezentować swoją twórczość na Eurowizji?
Myślę, że Eurowizja to nie jest typ festiwalu dla mnie, ponieważ muzyka, którą robię, nie do końca uderza w ten styl muzyczny, jaki zazwyczaj przedstawiamy na Eurowizji, więc na pewno mojego zgłoszenia tam nie wysłałam.
Jaki styl muzyczny znajdziemy na płycie Karoliny Gilon?
To muzyka elektroniczna, będzie dużo wstawek rapowych. No będzie to mocne, klubowe, dużo energii do zabawy.
W oczekiwaniu na krążek, zapraszamy do obejrzenia całości wywiadu z modelką.
Zobacz również: Magda Gessler zaręczona? Gwiazda dodała wymowne zdjęcie
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nV6OaLHGdlU]
fot. screen z Youtube/ Strefa Gwiazd
Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!
news
Wygrali Alien & Majtis! Natalia Szroeder zdradza kulisy FINAŁU “Must be the Music” – werdykt WIDZÓW?

Wygrali Alien & Majtis! Natalia Szroeder zdradza kulisy FINAŁU “Must be the Music” – werdykt WIDZÓW?
news
Patricia Kazadi w SZOKU! PRZERWANO wywiad po pytaniu w “Must be the Music”

news
Sebastian Karpiel-Bułecka: Kto WYGRA “Must be the music”? Zdradzamy KULISY programu

news
Ewa Minge ROZCZAROWANA przegraną Adrianny BOREK. Maria JELENIEWSKA przebiła wszystko?

-
news5 dni temu
Adrianna Borek i Albert Kosiński szczerze o powodach PRZEGRANEJ w finale “Tańca z Gwiazdami” – co na to Maria Jeleniewska?
-
showbiz3 dni temu
Kolory zamiast czerni. Pogrzeb Tomasza Jakubiaka poruszył wszystkich – przyszły tłumy gwiazd: Moran, Brodnicki, Ładocha
-
showbiz3 dni temu
Eurowizja 2025: Justyna Steczkowska i „Gaja” – występ, który poruszył całą Europę! Mamy pierwsze komentarze
-
news5 dni temu
Tomasz Wygoda OSTRO o wygranej Marii Jeleniewskiej w “Tańcu z Gwiazdami”: SZALEŃSTWO!?
-
news5 dni temu
Są GRANICE! Majka Jeżowska o wygranej Marii Jeleniewskiej w “Tańcu z Gwiazdami”
-
casting5 dni temu
“The Traitors. Zdrajcy” wraca! Emocje sięgnęły zenitu, finał poruszył wszystkich – zobacz, jak wygląda casting do nowej edycji
-
showbiz4 dni temu
TYLKO U NAS: Znamy oficjalną datę premiery nowej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”! Oto, kiedy powróci kultowe show Polsatu
-
news4 dni temu
Ewa Minge ROZCZAROWANA przegraną Adrianny BOREK. Maria JELENIEWSKA przebiła wszystko?