Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny remontują mieszkanie.

Marina i Wojtek informacje o swoim życiu prywatnym dawkują fanom bardzo ostrożnie. Gdy para wzięła udział sesji okładkowej dla Gali, na której piłkarz obejmuje swoją żonę i trzyma za brzuch, w mediach zaczęły się spekulacje. Od tego czasu zaczęły pojawiać się plotki o ciąży wokalistki.

POLECAMY – UCZESTNICZKA “TOP MODEL” WZIĘŁA UDZIAŁ W ROZBIERANEJ SESJI!

Będąc tak popularnym jak ta para trudno odgonić się od fotoreporterów chyba, że 9. miesięcy spędzonych w domu nie jest problemem. Ostatnio fotoreporterzy złapali Marinę w luźnej bluzie i płaszczu, a kształt brzuszka jest dość wyraźnie zarysowany. Aby tego było mało wokalistka, od czasu zajścia w domniemaną ciążę, na swój Instagram wstawia same stare zdjęcia. Podobną taktykę niedawno obrała Kylie Jenner, która o ciąży poinformowała dopiero po ciąży. To też jakieś wyjście…

Z informacji tabloidu Fakt wynika, że Marina i Wojtek planują szybki remont w swoim mieszkaniu na warszawskim Mokotowie.

“Marina i Wojtek nie bywają tutaj często, więc wcześniej nie przywiązywali dużej wagi do tego mieszkania, ale teraz, gdy mają zostać rodzicami, chcą, by wnętrze było dostosowane do 3-osobowej rodziny. Projektanci uwijają się w pocie czoła, by zdążyć ze zrobieniem pokoiku dla dziecka. Oczywiście wszystko nadzoruje Marina, której życzenia skrupulatnie są notowane. Ona uwielbia urządzać mieszkania – to ma być przytulne i jednocześnie nowoczesne. Najważniejszy jest jednak czas, bo zostało go już niewiele” – twierdzi informator tabloidu

ZOBACZ TEŻ – STECZKOWSCY CIEKAWSI NIŻ KARDASHIANIE? POWSTANIE O NICH FILM?

Myślicie, że remont mieszkania nastawiony jest głównie na przyjście na świat maluszka? A może para poczuła potrzebę zmian i chciała tylko odświeżyć wnętrze?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Marina Łuczenko


Nie ma więcej wpisów