Śledź nas

news

Taniec z Gwiazdami odc.7. Kto opuścił program?

W dzisiejszym odcinku z programu odpadli Angelika Mucha i Rafał Maserak. 

Jesteśmy już coraz bliżej finału Tańca z Gwiazdami, a na parkiecie z tygodnia na tydzień pojawia się mniej par. Już tydzień temu pary stanęły do boju aż dwa razy, najpierw walczyli wszyscy między sobą, a następnie duety walczyły przeciw jednej parze. Z programem ku zaskoczeniu wszystkich pożegnali się Krzysztof Gojdź i Waleria Żurawlewa

POLECAMY – KRIS JENNER WYMYŚLIŁA JAK UCHRONIĆ CÓRKĘ OD ZDRAD. TRISTAN BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ!

W programie zostały następujące pary. Oto oni i zdobyte przez nich punkty.

  • Beata Tadla i Jan Kliment – pierwszy taniec – 35 pkt – drugi taniec  – 27 pky = 62 pkt
  • Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański –  pierwszy taniec – 37 pkt – drugi taniec  – 35 pkt = 72 pkt
  • Littlemooonster96 i Rafał Maserak – pierwszy taniec – 25 pkt – drugi taniec  –  33 pkt = 58 pkt
  • Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh – pierwszy taniec – 28 pkt – drugi taniec  –  31 pkt = 59 pkt
  • Popek i Janja Lesar – pierwszy taniec – 22 pkt – drugi taniec  – 35 pkt = 57 pkt

Dzisiejszego wieczoru gwiazdy zatańczyły specjalnie dla swoich bliskich i zadedykowali  im swoje występy. Jako pierwszy zatańczył Popek, który zadedykował swój występ córeczce Julii. Następnie dziadkom występ zadedykowali Littlemooonster96 i Rafał Maserak. Para zatańczyła do piosenki Michała Wiśniewskiego “A wszystko to…”. Jako kolejni parkiet rozgrzali Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh. Duet ten zadedykował występ siostrom aktora. Kolejną parą na słynnym parkiecie byli Beata Tadla i Jan Kliment. Dziennikarka taniec zadedykowała swojemu synowi Jankowi. Następnie Kasia Dziurska zadedykowała występ mamie, którą już ze łzami w oczach wspominała kilka odcinków temu. 

Nadeszła pora na drugą turę tańców! Pary miały szansę nadrobić punkty, których nie udało im się zrobić w pierwszej rundzie. Niestety ostatecznie z programem pożegnali się Angelika Mucha i Rafał Maserak.

ZOBACZ TEŻ – AGNIESZKA KAWIORSKA KOMENTUJE ŚLUB DODY! CZY COŚ PODEJRZEWAŁA?

Oglądaliście?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/ Taniec z Gwiazdami

news

Naturalna Doda na okładce… W takim wydaniu wygląda rewelacyjnie!

doda
Mimo, że Doda już dawno zmieniła swój styl, artystka wciąż kojarzy się z oryginalnymi stylizacjami i mocniejszym makijażem. Ostatnio artystka miała okazję wystąpić w nieco odmiennej sesji…

Zmiana wizerunku, jaką wprowadziła Doda zdecydowanie jej służy! W bardziej naturalnej wersji artystce jest zdecydowanie bardziej do twarzy. Dostrzegli to twórcy magazynu Gala, zapraszając jej do bardzo prostej sesji fotograficznej do wywiadu, w którym artystka opowiada nieco o swoim prywatnym życiu.

POLECAMY – Kasia Nosowska o koncercie “Artyści przeciw nienawiści” – przeczytaj!

Uśmiechnięta Doda w luźno upiętych włosach, ubrana w klasyczną białą “męską koszulę” na okładce magazynu Gala prezentuje się bardzo kobieco! Całości stylizacji uroku dodaje grzywka, która odmieniła dotychczasową prostą fryzurę gwiazdy oraz prosty, naturalny makijaż w kolorach nude. 

HOT NEWS – Doda ma już dość – artystka znika z Internetu?!

Jak widać nie trzeba krzykliwej stylizacji, ekstrawaganckich dodatków czy wyszukanego makijażu, by stworzyć dobrą sesję okładkową. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentowała się Doda na okładce magazynu Gala. Wolicie ją w takim wydaniu czy w bardziej odważnych stylizacjach?

Foto. Screen Instagram Magazyn Gala

 

Kontynuuj czytanie

news

Zwycięzca “World of dance” trafił do szpitala!

world

Zwycięzca “World of dance” Ilgar rozpoczął nowy rok od zabiegu w szpitalu!

Pierwszą edycję “World of dance” wygrał pochodzący z Rosji Ildar Gaynutdinov, który zupełnie oczarował polską publiczność. Niestety tancerz trafił do szpitala!

HOT NEWS- Nie żyje Janusz Kozioł. Miał 68 lat

Ildar leczył w klinice kontuzję kolana, która uniemożliwiała mu realizację jego pasji, czyli tańca. Na szczęście młody tancerz nie poddawał się i szukał pozytywnych stron zaistniałej sytuacji. Na Instagramie napisał, że w końcu może się wyspać i ma czas na naukę angielskiego, mądre książki i poszukiwanie inspiracji!

Ważne jest, aby zatrzymać się w czasie i doprowadzić moje życie do równowagi i stabilności. Wszystko jest super 💪👌👍 Wkrótce nowy etap, nowe historie. Kocham wszystkich ❤️😘 Wasz zaktualizowany Ildar

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- To już pewne- Eurowizja Junior odbędzie się w Polsce! W jakim mieście?

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Nie żyje Janusz Kozioł. Miał 68 lat

Janusz Kozioł chorował na stwardnienie zanikowe boczne opuszkowe.

Janusz Kozioł swoją karierę rozpoczął w 1973 roku, pracował jako lektor i spiker radiowy. Użyczał głos w wielu filmach, serialach i bajkach, m.in. “Pulp Fiction”, “Blues Brothers”, “Baśnie braci Grimm”, “Ninja cudowny chłopak”, “Kapitan Ameryka”, 3 części filmów “Naga broń”, “Futurama” i “Sonda”. 

HOT NEWS-  To już pewne- Eurowizja Junior odbędzie się w Polsce! W jakim mieście?

W 2016 roku zachorował na stwardnienie zanikowe boczne opuszkowe. Choroba doprowadza do powolnego pogarszania się sprawności ruchowej, a w późniejszych etapach do całkowitego paraliżu i ostatecznie śmierci poprzez zatrzymanie pracy mięśni oddechowych. W zbiórce pieniężnej udało się zebrać ponad 200 tys., niestety pieniądze nie zdołały uratować lektora. Wiadomość o śmierci pana Janusza podał serwis Polscylektorzy.pl

Dziś o godzinie dziesiątej odszedł wyjątkowy Kolega i wspaniały Człowiek, który w ostatnich dniach walczył o każdy oddech. Przez wiele lat towarzyszył nam podczas filmowych wzruszeń…

Córka lektora zapewniła, że pieniądze zostaną przekazane na cele społeczne i charytatywne…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ostre słowa pracowników Meghan i Harry’ego. Nie wierzą w ich związek!

kozioł

Fot. Screen

Kontynuuj czytanie

news

To już pewne- Eurowizja Junior odbędzie się w Polsce! W jakim mieście?

junior

Wybór Polski na organizatora Eurowizji Junior wcale nie był taki oczywisty!

Ostatnią edycję Eurowizji Junior wygrała Polka- Roxie Węgiel. Jednak, jak w przypadku normalnej edycji, wybór Polski na organizatora kolejnej edycji nie był zagwarantowany. W 17 letniej historii konkursu dla młodzieży, zaledwie 5 krajów zorganizowało wydarzenie po zwycięstwie swoich kandydatów.

HOT NEWS- Ostre słowa pracowników Meghan i Harry’ego. Nie wierzą w ich związek!

Dyrektor generalny EBU Noel Curran od czwartku przebywa w naszym kraju i oficjalnie potwierdził tę informację na antenie TVP. 

Eurowizja Junior to fantastyczne wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie i nie mogę się doczekać. 

W konkursie weźmie udział 20 państw, a wydarzenie zostanie zorganizowane przez TVP we współpracy z Europejską Unią Narodów. Kolejne spotkanie odbędzie się 6 lutego, kiedy zostaną podjęte szczegółowe decyzje, m.in. zostanie wybrane hasło konkursu. Już wiadomo, że wydarzenie odbędzie się w Krakowie!

W jakim mieście chcielibyście, aby Eurowizja została zorganizowana?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Victoria Beckham smaruje się kremem z własną krwią!?

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY