Ponadto szykują się wielkie zmiany! Jakie?

W czwartym odcinku ,,Tańca z Gwiazdami” ze względu na najmniejszą liczbę punktów, z programem pożegnała się Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński. Wsparcie telewidzów i rodziny niestety nie zagwarantowało parze awansu do piątego odcinka.

Jak wygląda ranking punktów od sędziów?

Najwięcej punktów u sędziów dostali – ponownie – Anna Wyszkoni i Jan Kliment (39 pkt.), tuż za nimi byliMateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz (38) oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (37). Tuż za podium uplasowali się Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak (36), a następnie gorąca para Rafał Maślak iAgnieszka Kaczorowska (30), Jasiek Mela i Magda Soszyńska (28), Marcin Miller i Nina Tyrka (27). Przedostatnie miejsce wg. rankingu sędziów zajęli Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński (25 pkt), którzy jednak zdobyli najmniej głosów widzów i musieli pożegnać się z programem. – czytamy na Jastrzabpost.pl

W tanecznym show pojawiły się nowe zasady! Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Przywódcami są: Ania Wyszkoni i Jan Kliment, oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino.

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

Zdj – Facebook/Dancing with the Stars


Nie ma więcej wpisów