Śledź nas

news

The Voice Senior: poznaj wszystkich finalistów muzycznego show – są zaskoczenia!

Opublikowano

w dniu

voice

Finał The Voice Senior już w sobotę!

2 edycja programu The Voice Senior dobiega końca. W finałowym odcinku na scenie zaprezentuje się ośmioro finalistów, po dwóch z drużyny Alicji Majewskiej, Izabeli Trojanowskiej, Witolda Paszta oraz Andrzeja Piasecznego. Starcie seniorów zostanie podzielone na dwie części, najpierw wystąpią wszyscy finaliści, z których trenerzy wybiorą po jednej osobie, która przejdzie do kolejnej części odcinka. O tym, kto jest najlepiej śpiewającym seniorem w Polsce, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

HOT NEWS- Mateusz z Fit Lovers poddał się poważnej operacji w tureckiej klinice – znamy szczegóły

W zasłużonym finale znaleźli się: Kazimierz Górecki i Raisa Misztela
z drużyny Alicji Majewskiej, Andrzej Nosowski i Andrzej Szpak z drużyny Izabeli Trojanowskiej, Ewa Olszewska i Andrzej Pawłowski od Witolda Paszta oraz Barbara Parzeczewska i Anna Tchórzewska, których trenerem jest Andrzej Piaseczny.

Kazimierz Górecki ma 73 lata. Razem z ukochaną od 36 lat żoną mieszka w Bielsku Białej. Poślubił ją na przekór pechowi 13 lipca, w piątek o godzinie 13.00. Oprócz żony, jego życiem jest także muzyka. Gra na gitarze, keyboardzie i perkusji. Koncertował podróżując po wielu miejscach na świecie. Na co dzień Kazimierz grywa w restauracjach i na bankietach. Marzy o nagraniu własnej płyty!

Raisa Misztela urodziła się w ZSRR, w Doniecku. W wieku 16 lat poznała obecnego męża Józefa, który był znanym zapaśnikiem i przyjechał do Doniecka na zawody. Dziś, razem z córkami, prowadzi piekarnio–cukiernię na Śląsku. Raisa uczy też rosyjskiego w liceum i na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Kocha śpiewać, nawet wydała płytę “Panta Rei”.

Andrzej Nosowski to nie tylko muzyk, ale i malarz. Razem z żoną Wandą są rodziną zastępczą dla 7-letniej Amelki. Uwielbia śpiewać, choć dotychczas robił to tylko w domu. Udział w programie to dla niego prawdziwa przygoda.

Andrzej Szpak już 55 lat jest związany z muzyką. W 1974 wyjechał do Szwecji i tak od 46 lat dzieli czas między Polską, gdzie mieszka żona z dziećmi, a Szwecją, gdzie koncertuje z polskimi i szwedzkimi muzykami. W latach 80. został członkiem zespołu „Andy Scamps Orchestra”, a w latach 90. został jego kierownikiem. W zespole grają muzycy z Polski, Szwecji, Finlandii, Jugosławii i Norwegii. Andrzej w 2020 roku wydał książkę “Muzyczny Szczecin lat 60.”.

Ewa Olszewska to 65-letnia rozśpiewana protetyczka z Żychlina. Śpiewa od dziecka, a przez 30 lat była związana z zespołem “Fatum”, w którym grał jej mąż. Kocha muzykę i twierdzi, że jej rytm serca zmienia się, gdy ją słyszy. Wytatuowała sobie na ręce napis „Muzyka to moje życie”.

Andrzej Pawłowski brał udział w 10. edycji “The Voice of Poland”. Od dziecka ojciec zachęcał go do rozwijania muzycznego talentu. W 1997 roku spotkał na swojej artystycznej drodze kompozytora Michała Lorenca, który
tworzył muzykę do głośnego filmu „Bandyta” w reżyserii Macieja Dejczera. Pan Andrzej napisał tekst do utworu „Mro Iło”, który wykonały Kayah, Katarzyna Jamróz i córka pana Andrzeja Daria Pawłowska. Utwór znalazł się na płycie, która pokryła się platyną.

Anna Tchórzewska to śpiewająca bibliotekarka. Siedem lat temu założyła grupę senioralną “Perły z Lamusa” w Skarżysku Kamiennej, a cztery lata później grupę “Fantazja” z Szydłowca. W obu działa do dziś jeżdżąc z występami po całej Polsce.

Barbara Parzeczewska to przebojowa piosenkarka, która przez lata śpiewała w zespole grającym w restauracjach i na dancingach, m.in. w Polsce, w Szwecji, Finlandii i w Stanach Zjednoczonych. Do udziału w programie namówił ją ukochany mąż Ireneusz. Niestety mężczyzna zmarł w listopadzie zeszłego roku.

Na scenie zobaczymy również trenerów, którzy wykonają medley w aranżacji Witolda Paszta.

Finał już 6 lutego o godz. 20:00 w TVP2! Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- To koniec kariery Kożuchowskiej? Fani powinni być zaniepokojeni tymi doniesieniami!

The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Odcinek finalowy 14.11.2020 Andrzej Nosowski
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Odcinek finalowy 14.11.2020 Andrzej Pawlowski
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Odcinek finalowy 14.11.2020 Andrzej Szpak
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Odcinek finalowy 14.11.2020 Anna Tchorzewska
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Odcinek finalowy 14.11.2020 Barbara Parzeczewska
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Odcinek finalowy 14.11.2020 Ewa Olszewska
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Odcinek finalowy 14.11.2020 Kazimierz Gorecki
The Voice Senior 2020 Edycja 2 Edycja II Edycja druga Odcinek finalowy 14.11.2020 Raisa Misztela

Fot. Natasza Młudzik / TVP

AW

news

Anna Karwan wprost o Beacie Kozidrak po kierowaniu autem po pijaku! Artyści mogą więcej?

Opublikowano

w dniu

przez

Anna Karwan

Anna Karwan opowiedziała, co sądzi o pijackich ekscesach Beaty Kozidrak!

Kilka tygodni temu polską opinię publiczną wstrząsnęły informacje o Beacie Kozidrak, która po pijanemu prowadziła samochód w centrum Warszawy i prawie doprowadziła do groźnego wypadku. Diwa polskiej piosenki mocno zawiodła swoich fanów, którzy od lat ją wspierali. Jednak niedawno wokalistka już wróciła na scenę po zaproszeniu Justyny Steczkowskiej. Teraz sprawę skomentowała Anna Karwan!

HOT NEWS- Misiek Koterski i Dagmara Bryzek już nie są parą. Aktorka: Nie żałuję niczego, co się wydarzyło

Wokalistka w rozmowie z naszym portalem przede wszystkim chciała rozgraniczyć dwie kwestie: jej karierę muzyczną oraz to, co się stało. Nie ulega wątpliwości, że Beata jest ikoną polskiej muzyki rozrywkowej:

To co stało się Beacie jest oceniane również poprzez to, jaką jest artystką, a to bardzo niedobrze, dlatego, że artystką jest wspaniałą i to nie artystka zadecydowała na scenie, o tym co zrobiła, tylko człowiek. To że miesza się w tym momencie jej decyzje jako dorosłej kobiety, z tym jaką jest artystką, jest wysoko niesprawiedliwe

Ania dodaje, że ma swoje zdanie na temat jej incydentu, ale właśnie z tych powodów, chce zachować je dla siebie. Dodaje dosadnie:

Będę się wypowiadać wyłącznie na temat, jaką jest wspaniałą artystką i gdybym miała szansę zaprosić ją na swój koncert, na pewno bym to zrobiła

Czy według niej “artyści mogą więcej”? Ania komentuje w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Aktor miał 70 lat

The voice of poland 7 final edycja siodma Anna Karwan Kuba Badach edycja siedem
scena z: Anna Karwan, fot. Baranowski/AKPA
scena z: Anna Karwan, fot. Niemiec/AKPA
scena z: Anna Karwan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
Koncert Walentynki z Polsatem, Filharmonia Podlaska, 14.02.2021, fot.WBF/Patrycja Wiewiorkowska, na zdj. Beata Kozidrak
Earth Festival Uniejow, 23.08.2020, fot.WBF, na zdj. Beata Kozidrak
scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Taniec z Gwiazdami: znamy zwycięzców 12. edycji!

Opublikowano

w dniu

przez

Taniec z Gwiazdami

W finale 12. edycji “Tańca z Gwiazdami” znaleźli się Magdalena “Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz!

Taniec z Gwiazdami od lat niezmiennie budzi emocje widzów, mimo że na parkiecie programu pojawiają się coraz mniej znani celebryci. 12. edycja obfitowała jednak w nowości: zmienił się dzień emisji z piątku na poniedziałek, a do ekipy dołączyli Izabela Janachowska w roli prowadzącej oraz Andrzej Piaseczny jako juror.

HOT NEWS- Misiek Koterski i Dagmara Bryzek już nie są parą. Aktorka: Nie żałuję niczego, co się wydarzyło

Po wielu tygodniach zmagań w finale programu znaleźli się Magdalena “Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, którzy walczyli o Kryształową Kulę i 100 tys. złotych. Każda z par zaprezentowała po 3 tańce, a rywalizacja była wyjątkowo wyrównana przez cały finał. Po pierwszej rundzie zarówno Kajra jak i Piotr Mróz dostali wysokie noty od jurorów, ale widzowie znacznie faworyzowali tego drugiego. W kolejnej części programu uczestnicy musieli wykonać tańce wybrane przez rywali.  Kajra i Maserak sprawdzili się w tangu, a Piotr i Hanna w cha-chy. Tym razem również pary otrzymały taką samą liczbę punktów od jury. Także po freestylach obie pary dostały po 40 punktów.

Ostatecznie decyzją widzów 12. edycję “Tańca z Gwiazdami” zwyciężył Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Do aktora powędrowała Kryształowa Kula i 100 tys. złotych!

Co sądzicie o wyniku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Aktor miał 70 lat

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek już nie są parą. Aktorka: Nie żałuję niczego, co się wydarzyło

Opublikowano

w dniu

przez

koterski

Michał Koterski i Dagmara Bryzek byli razem zaledwie przez kilka miesięcy…

Kilka miesięcy po rozstaniu z matką swojego dziecka Marcelą Leszczak, Misiek Koterski związał się z 23-letnią Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie filmu. Para błyskawicznie zapałała do siebie uczuciem i szybko zaczęła chwalić się swoją relacją w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie często pokazywali się razem na ściankach i nie stronili od komplementów.

HOT NEWS- Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Aktor miał 70 lat

Niestety teraz okazuje się, że i ten związek Koterskiego się rozpadł. Pierwszym znakiem, który zwrócił uwagę fanów był fakt, że z jego profilu na Instagramie zniknęło większość wspólnych zdjęć z ukochaną. Później portal Pudelek skontaktował się z Dagmarą, która potwierdziła, że faktycznie ich związek się zakończył:

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Powód rozstania zostawię dla siebie 

Przyznała też, że nie żałuje wspólnych sesji i pozowania z Koterskim:

Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło 

W ostatnim czasie Misiek poświęcił się opiece nad synem, z kolei Dagmara wybrała się w góry.

Spodziewaliście się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sylwia Grzeszczak zmiażdżona przez fanów The Voice: Piosenki są wybierane na przekór uczestnikom

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Aktor miał 70 lat

Opublikowano

w dniu

przez

Krzysztof Kiersznowski

Krzysztof Kiersznowski zmarł w niedzielę

Krzysztof Kiersznowski urodził się w 1950 roku w Warszawie. Tam też stawiał pierwsze aktorskie kroki i zdobywał wykształcenie. Natomiast w 1977 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jedną z pierwszych jego ról był występ w kultowym filmie Andrzeja Wajdy “Człowiek z marmuru“. 

HOT NEWS- Sylwia Grzeszczak zmiażdżona przez fanów The Voice: Piosenki są wybierane na przekór uczestnikom

Popularność przyniosły mu role w filmach “Vabank” i “Vabank II” Juliusza Machulskiego. Zagrał też m.in. w takich produkcjach jak “Superprodukcja”, “Ultimatum”, “Wezwanie”, “Kiler” i “Cześć Tereska”. Mogliśmy też oglądać go na małym ekranie, chociażby w “Blondynce”, “Statystach” czy “Barwach Szczęścia”, gdzie grał od 2007 r w roli Stefana Górki. Występował też na deskach teatrów w całym kraju.

Prywatnie był żonaty z francuską Martin, z którą doczekał się dwójki dzieci: Maksa i Katarzyny. Niestety ich małżeństwo się rozpadło. W 2011 zaczął spotykać się 28-letnią Katarzyną. Wtedy parę dzieliły 33 lata.

Smutną wiadomość o jego śmierci przekazał dyrektor Teatru TM Tomasz Mędrzak. Później kolegę pożegnali w mediach społecznościowych m.in. Magdalena Schejbal i Tadeusz Chudecki. 26 listopada aktor skończyłby 71 lat.

Łączymy się w bólu z rodziną…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Artur “Waluś” Walczak walczy o życie w szpitalu po walce – jego stan jest krytyczny

Zdjęcie: materiał prasowy

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY