Dzisiejsze odcinki programu „The Voice of Poland” są ostatnimi „Przesłuchaniami w ciemno”, podczas których widzowie poznają ostateczne składy drużyn. Tym razem o miejsce w programie zawalczy 23-letnia Weronika Bochat. Czy wokalistka przekona do siebie Trenerów? Odpowiedź na antenie Dwójki już dziś o 20:05.

Weronika Bochat ma 23 lata i pochodzi z Solca Kujawskiego. Doświadczenie sceniczne zdobywała od najmłodszych lat biorąc udział w polskich i zagranicznych festiwalach piosenki. Jej największymi sukcesami są: Grand Prix festiwalu im. Anny Jantar we Wrześni oraz Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w 2005 roku. Rok wcześniej wraz z zespołem K.W.A.Dro reprezentowała Polskę na Junior Eurovision Song Contest 2004 w Lillehammer. Co ciekawe Weronika jest jedyną osobą w Europie, która wzięła udział w dwóch konkursach Eurowizji. Po raz drugi na największej europejskiej scenie stanęła w 2010 roku u boku Marcina Mrozińskiego na Eurovision Song Contest w Oslo.

Konkursy wokalne to nie jedyna aktywność muzyczna Weroniki Bochat. Artystka realizuje się również na deskach teatralnych. W wieku 14 lat rozpoczęła pracę w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie występując w spektaklach: „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”, a także „Les Miserables” gdzie odniosła swój największy sukces wcielając się w główną rolę Cosette.

Udział w programie „The Voice of Poland” to kolejny etap na jej muzycznej drodze. Czy wieloletnie doświadczenie sceniczne i umiejętności wokalne skłonią Trenerów do wciśnięcia magicznych grzybków? O tym widzowie telewizyjnej Dwójki dowiedzą się już dziś o godzinie 20.05!

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

 


Nie ma więcej wpisów