Weronika Rosati ma się czym chwalić. Internauci są zachwyceni słodyczą maleństwa.

Wiktoria Rosati kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Elisabeth. Obie Panie są zdrowe i niedawno wróciły do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie aktorka urodziła maluszka.

POLECAMY – EDYTA GÓRNIAK PODBIJE LONDYN! KTO JESZCZE WYSTĄPI NA WIELKIM KONCERCIE W ROYAL ALBERT HALL?

Od razu po porodzie w mediach huczało od plotek, że Weronika nie wróci prędko do Polski, a co dopiero do pracy. Jak wszystkim, którzy kiedykolwiek pracowali z kobietą, młoda mama jest bardzo pracowita i po 3. miesiącach spędzonych z córeczką nadeszła pora, aby wrócić do rzeczywistości. Weronika musiała się stawić w Polsce na planie serialu Diagnoza, w którym gra siostrę głównej bohaterki, Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska).

W opiece nad małą Elisabeth wspierać ją będzie mama Teresa. Co więcej, aktorka wynegocjowała również z producentami serialu, że na planie zdjęciowym będą pojawiać się wszystkie trzy kobietki. Mama Weroniki w ten sposób pomoże jej utrzymać bliski kontakt z maleństwem, a jednocześnie będzie sprawować opiekę nad dziewczynką, gdy kobieta będzie zajmować się pracą.

Dziś Weronika na Instagramie postanowiła pochwalić się swoją słodką córeczką, z resztą nie po raz pierwszy. Tym razem dodała zdjęcie małej Elisabeth w różowym ubranku. Internauci w komentarzach nie kryją zachwytu.

“Sama słodycz”

“Będzie piękna jak mama”

“Cudne zdjęcie”

ZOBACZ TEŻ – BRAT BLIŹNIAK ADAMA ZDÓJKOWSKIEGO KIPI Z ZAZDROŚCI? CO JEST POWODEM?

Czekamy tylko aż Weronika zdecyduje się pokazać twarz małej księżniczki!

fot.Instagram/Weronika Rosati

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów