Julia Wieniawa zamieszka sama? Co z jej partnerem, Antkiem Królikowskim?

Julia Wieniawa to prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy. Jej skromna rola w serialu Rodzinka.pl była tylko preludium do wielkiej kariery nastolatki. Julię już w tym roku mogliśmy oglądać w filmie Kobiety Mafii, Patryka Vegi i w nowej komedii romantycznej Kobieta Sukcesu. Dzięki licznym projektom, Julia jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazdek show biznesu.

POLECAMY – MONIKA ZAMACHOWSKA NIE BYŁA ZASKOCZONA ZWOLNIENIEM JOANNY RACEWICZ?

Julia już rok temu wspominała, że kupiła własne mieszkanie. To duży krok w dorosłość, bo przypominamy, że aktorka ma dopiero 19 lat. Jak się okazało, dziewczyna dopiero teraz mogła zacząć urządzać swoje gniazdko.

“Odebrałam klucze już dawno temu, minęło już chyba z pół roku – pochwaliła się Julia. Dopiero teraz mogę je umeblować. Myślę, że to kwestia miesiąca i nareszcie będę mogła się wprowadzić. Nie będę mieszkać w centrum Warszawy jak to wszędzie piszą. Zamieszkam w starej kamienicy po drugiej stronie Wisły, gdzie jest fajny klimacik.” – wyznała w wywiadzie z magazynem Party

Julia obecnie jest związana z o 9 lat starszym aktorem Antkiem Królikowskim. Para wystąpiła ostatnio w nowej produkcji Polsatu, Historia Naszego Życia. The Story Of My Life, w którym aktorka przyznała, że jest jeszcze za młoda, aby myśleć o ślubie i dzieciach. Najpierw chce skupić się na karierze. 

“To moja prywatna sprawa, czy zamieszkam samaNawet teraz mieszkam w domu rodzinnym, ale w sumie pomieszkuję z Antkiem i myślę, że tak będzie nadal – raz on u mnie, raz ja u niego. Jesteśmy tylko związkiem, nie jesteśmy małżeństwem. Nie możemy się tak ubezwłasnowolnić.” – wyznała

ZOBACZ TEŻ – GWIAZDA “50 TWARZY GREYA” MUSIAŁA IŚĆ NA TERAPIĘ PO ZAKOŃCZENIU ZDJĘĆ!

Myślicie, że to dobra decyzja?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/ Julia Wieniawa


Nie ma więcej wpisów