JF9mTkTdt_I

Wiganna Papina i Bogdan Czarnik wystąpili w nowym programie „Za kierownicą SsangYong” – nagrania były realizowane w szczególnych warunkach!

Ekipa programu „Za kierownicą SsangYong” postanowiła nie dać się letnim upałom – tym razem odcinek kręcony był na zatłoczonych ulicach stolicy oraz w warsztacie samochodowym należącym do jednego z autoryzowanych salonów SsangYong w Warszawie.

Polecam – Małgosia Rozenek ostro o ataku na jej rodzinę: To bzdura!

Gwiazdami i zarazem parą prowadzących „Za kierownicą SsangYong” w nowej odsłonie zostali znana i ceniona stylistka, a także gwiazda kabaretu Lalamido Wiganna Papina oraz utytułowany reiner Bogdan Czarnik. Bohaterem zaś był nowy pick-up SsangYong Musso. Gospodarze odcinka postanowili wziąć ten miejsko-terenowy model na warsztat, dosłownie i w przenośni. To białe, bardzo pakowne cacko w automacie robi naprawdę ogromne wrażenie, nie tylko wizualne, bo trudno znaleźć osobę, która nie obejrzałaby się za sunącym przez warszawskie ulice samochodem SsangYong. Zresztą każde auto tej marki zwraca uwagę przechodniów oraz innych kierowców, a jeśli zza szyby można rozpoznać znane i lubiane twarze, niemal pewne jest, że ktoś zaczyna robić zdjęcia. Nasi eksperci zgodnie twierdzą, że Musso prowadzi się lekko i sprawdza się, zarówno w mieście, jak i w terenie, m.in. dzięki napędowi na cztery koła, nie straszne mu są góry i doliny, a co najważniejsze jest bardzo pakowny, co jest ogromną zaletą, na którą zwrócili uwagę wyjątkowi prowadzący. Wiganna jako stylistka pracująca przy wielu programach, m.in. „Pytanie na śniadanie” codziennie przewozi mnóstwo ubrań do stylizacji, które osobiście dostarcza gwiazdom na plany filmowe i telewizyjne bardzo doceniła wielkość kabiny oraz osobnego bagażnika. Tak samo Bogdan, który często wozi ze sobą niezbędny sprzęt do ujeżdżania konia. SsangYong Musso jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, od których praca wymaga przemieszczania się w różnych warunkach, a także wożenia ze sobą wielu niewygodnych akcesoriów.

Wiganna Papina i Bogdan Czarnik mieli przyjemność testować nowe Musso dzięki Promotion Instytut Events, czyli producentowi cyklu „Za kierownicą SsangYong”.

Polecamy – Kolejna operacja biustu!? Natalia Siwiec komentuje złośliwe plotki!

Bogdan Czarnik jako driver Musso

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub Nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów