Kasia Stankiewicz na pokazie Anety Kręglickiej. Jak wypadła? 

Katarzyna Stankiewicz  – wokalistka, którą w roku 1996 za singiel “Orła cień” pokochała cała Polska. Piękna, niezwykle utalentowana piosenkarka, autorka tekstów przez kilka lat współtworzyła zespół “Varius Manx”. W roku 2001 rozpoczęła jednak karierę solową i  znacząco odsunęła się od świata polskiego show-biznesu. Dopiero w 2016 roku wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Obecnie Kasię coraz częściej możemy widywać na branżowych imprezach. Niedawno pojawiła się także na prezentacji pierwszej kolekcji Anety Kręglickiej dla marki L’AF. Stankiewicz urzekła nas swoją stylizacją. 

HOT NEWS – Na TO Krzysztof Gojdź przekazuje honorarium za Taniec z Gwiazdami!

Kasia zdecydowanie poczuła już wiosnę, a uśmiech wręcz nie schodził z jej twarzy. Pogodne nastawienie przekłada się również na pozytywny odbiór całości. W tym przypadku – stylizacji. Kasia na czerwonym dywanie pozowała w kreacji Lidii Kality. Krótka sukienka z dodatkiem mnóstwa kolorowych kwiatów, pełna falbanek i z ozdobnym wiązaniem wokół szyi – to strzał w 10. Ta powabna mini świetnie podkreśliła zgrabne nogi piosenkarki. Co za figura! Nieperfekcyjnie ułożona fryzura Kasi dodała całej stylizacji jeszcze więcej luzu i swobody. Look uzupełniają także klasyczne, czarne sandałki na obcasie oraz delikatny, rozświetlony makijaż. 

POLECAMY – Natasza Urbańska wspomina występ Michała Szpaka! Czy Polacy w tym roku maja szansę na Eurowizji?

A jak Wy oceniacie ten look Kasi Stankiewicz? Zobaczcie galerię zdjęć. 

Warszawa, 15.03.2018. Kolekcja z pierwszej linii Aneta Kręglicka x L'AF - MINIMAL na sezon SS 18. Nz. Katarzyna Stankiewicz PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

fot. StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów