Śledź nas

news

Wybory Andrzeja Dudy po trupach?”Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są warunki żeby pójść do lokalu wyborczego”

Opublikowano

w dniu

Mimo przykrych okoliczności związanych z COVID-19 i kwarantanną, Andrzej Duda doprowadzi do wyborów. Sprawdź!

Koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko; z dnia na dzień jest coraz więcej zakażonych osób, a temat COVID-19 jest teraz najpopularniejszy na całym świecie. Mimo ograniczonego wychodzenia z domu, kwarantanny i zamknięciu miejsc publicznych, prezydent Polski Andrzej Duda chce za wszelką cenę doprowadzić do wyborów. Wiele osób i internautów apeluje z prośbą o przełożenie wyborów z maja na inny termin. Duda nie słucha obywateli i mimo jego zapewnień, że zdrowie i życie rodaków jest najważniejsze, wciąż ma zamiar doprowadzić do wyborów prezydenckich.

Polecamy – Piotr Kraśko już dawno był gotowy na koronawirusa- bardzo mądry wywiad

Nikt nie wie jak długo potrwają obostrzenia związane z koronawirusem, jednak cały czas na “tapecie” są wybory, które ze względu na swoją formę są niebezpieczne dla społeczeństwa. Nie od dziś wiadomo, że na wybory trzeba między innymi pójść do lokalu, stać w kolejce i podjeść do komisji po kartę- czyli nieunikniony jest kontakt z większą grupą ludzi. Obywatele, którzy będą chcieli oddać swój głos są narażeni na śmiertelne niebezpieczeństwo. Andrzej Duda, który ostatnio próbuje swoich sił na “Tik Toku”, skomentował sprawę wyborów jednym zdaniem:

Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są i warunki do tego, żeby pójść do lokalu wyborczego, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności…

Mimo tego, że internauci zadali Prezydentowi wiele pytań, to akurat ta odpowiedź wzbudziła w ludziach największe zainteresowanie i oburzenie. Co sądzicie o słowach Andrzeja Dudy– jeśli wybory się odbędą, to pójdziecie zagłosować ryzykując swoje bezpieczeństwo i zdrowie?

Zobacz również – Patrycja Markowska ostro komentuje: Pier**lnięta gwiazda

fot. Facebook/Andrzej Duda

S.S.

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością