Cennik za piosenki wykonane podczas Sylwestra z Dwójką nie przestaje zaskakiwać. Sławomir trafił do pierwszej piątki najlepiej opłacanej gwiazdy tamtego wieczoru! Ile zarobił na “Miłość w Zakopanem”?

Oczywistym było pojawienie się Sławomira na Sylwestrze Telewizji Polskiej w Zakopanem ze względu na jego idealnie pasującą piosenkę pt. “Miłość w Zakopanem”. Poza Marylą Rodowicz i Luisem Fonsi to właśnie on był największą gwiazdą.

POLECAMY – Jak o swoją figurę dba Anita Sokołowska? My wiemy!

Wiadomo, że za piosenkę “Despacito” TVP zapłaciło podobno aż pół miliona złotych! A teraz powoli wypływają informacje co do kolejnych utworów. Jak donoszą media Sławomir miał zarobić 120 tysięcy złotych! Jednak stacja telewizyjna twierdzi, że

“Nieprawdziwa jest również informacja o kosztach występu piosenkarza Sławomira; kwota przytoczona w artykule jest wielokrotnie wyższa, niż rzeczywista stawka” – wypowiada się TVP

Jaka jest faktyczna kwota za “Miłość w Zakopanem”? Prawdy chyba na razie się nie dowiemy. Jednak Sławomir zapewne nie może narzekać gdyż występ w Sylwestra Z Dwójką był dla niego dodatkową reklamą. Jak widać na bluzce piosenkarza jest napisane #CzućPiniądz, a to oznacza jego wsparcie dla WOŚP-u na który przekazał odręcznie podpisane longpleje. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Seksowny chłopak Britney Spears! Kim jest Sam Asghari? Jest na co popatrzeć!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. facebook.com/slawomirfunpage/


Nie ma więcej wpisów