Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego odbędzie się już w najbliższy weekend. Goście już od dawna znają surowe zasady, które będą obowiązywać podczas uroczystości!

Przygotowania do ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego są już prawie zakończone. Uroczystość roku odbędzie się 19 maja, w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Na ślub zostało zaproszonych 2640 gości i przekazano im szczegółowe zasady, które będą obowiązywać tego dnia.

HOT NEWS- Skandal na premierze filmu w Cannes! 100 osób wyszło z kina!

Przede wszystkim poproszono ich o odpowiednie ubranie, mężczyźni mają założyć garnitur, a kobiety elegancką sukienkę z kapeluszem. Na uroczystość mają zakaz przybycia pociągiem lub autobusem i nie mogą pojawić się z bagażem. Jedynie kobiety mogą mieć przy sobie torebkę.

Przed uroczystością goście zostali poproszeni o zebranie się w Windsor Farm Shop, aby potem wspólnie udać się do kaplicy. Przed wejściem zostaną poproszeni o wylegitymowanie się dowodem albo paszportem. Wszyscy goście mają zakaz fotografowania, za to odpowiedzialny będzie jedynie fotograf pary Alexi Lubomirski.

Będą obowiązywać również surowe zasady co do korzystania z toalety! Łazienka przy kaplicy będzie otwarta od 9 do 11, a potem od 13. W przeciągu dwóch godzin, czyli trwania uroczystości, goście nie będą mogli skorzystać z ubikacji. Pozostałe zasady opisane w dokumencie dotyczyły bezpieczeństwa rodziny królewskiej.

Zaskoczyły Was te zasady?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gwiazdy na nastrojowym jazzowym wieczorze stołecznej restauracji – mamy zdjęcia!

meghan

Fot. Materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów