100 osób wyszło z kina podczas premierowego seansu filmu Larsa von Triera “The House That Jack Built” na festiwalu w Cannes!

Lars von Trier to jeden z bardziej kontrowersyjnych reżyserów naszych czasów, który ma rzesze wielbicieli jak i krytyków. Jego filmy takie jak “Tańcząc w ciemnościach”, “Przełamując fale”, “Melancholia” czy “Antychryst” na zawsze wpisały się w historię kina. Co ciekawe w 2009 na premierze tego ostatniego, część publiczności również opuściła kino!

HOT NEWS- Gwiazdy na nastrojowym jazzowym wieczorze stołecznej restauracji – mamy zdjęcia!

W poniedziałek na festiwalu w Cannes miała miejsce premiera najnowszego filmu reżysera “The House That Jack Built“, która wśród części widzów wzbudziła takie obrzydzenie, że musieli wyjść z kina. Film opowiada historię seryjnego mordercy, w tej roli Matt Dilon, który przez 12 lat dokonywał niezwykle brutalnych morderstw.

Niektórzy krytycy ostro wypowiedzieli się o produkcji, twierdząc, że film jest pretensjonalny, obrzydliwy, do zwymiotowania, wszystko jest w nim tanie i pornograficzne. Jednak nie wszyscy tak odebrali dzieło kultowego reżysera. Pojawiły się komentarze, że ten film zmieni oblicze kina, nawet doczekał się owacji na stojąco od publiczności, która została do końca pokazu.

Będziecie chcieli obejrzeć ten film?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dorota Michałowska promuję swojego bloga. Przyszło sporo gwiazd!

filmu

Fot. Materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów