Śledź nas

news

Zobacz Weekend z Gwiazdami – Klinika La Perla SPA w Hotelu Żubrówka w Białowieży oficjalnie otwarta!

Opublikowano

w dniu

La Perla SPA

Gwiazdy licznie przybyły do Białowieży, by uczestniczyć w otwarciu Kliniki La Perla SPA!

1 lipca swoją działalność w 4-gwiazdkowym Hotelu Żubrówka w Białowieży rozpoczęła luksusowa Klinika La Perla SPA. W otoczeniu dzikiej przyrody, z dala od zgiełku i problemów codziennego życia, gdzie można znaleźć ukojenie w Puszczy Białowieskiej, której wiek liczy ponad 12 000 lat, a żubry jedzą z ręki. Podlasie łączy w sobie nieokiełznane życie z luksusem, komfortem i relaksem w sercu największej polskiej puszczy, co zapewnia niezapomniane chwile!

Podczas uroczystego otwarcia Kliniki w zeszły weekend, gości przywitała Prezes Zarządu i właścicielka sieci Klinik La Perla w Polsce, Kalina Ben Sira oraz dyrektor Hotelu Żubrówka Andrzej Malinowski. Otwarciu 10 Kliniki La Perla towarzyszyły pokazy mody, bielizny i sukien ślubnych , takich firm jak La Mu, Mis Mis, Jolanta Nierodzik i Darily. W pokazie uczestniczyły profesjonalne modelki i gwiazdy: Monika Jarosińska, Małgorzata Pieńkowska, Sylwia Wysocka, Laura Samojłowicz, Magda Górska, Eliza Gwiazda, Ewa Pacuła oraz Joanna Osyda. Gościem specjalnym była Danuta Martyniuk, która zaszczyciła wieczorny pokaz swoją obecnością.

HOT NEWS- Wiemy, kiedy Cichopek i Kurzajewski poprowadzą następne Pytanie na Śniadanie!

Galę poprowadziła prezes Kalina Ben Sira wraz z lekarzem medycyny estetycznej, doktorem Pawłem Ponichterą. Partnerem generalnym wydarzenia był Just Buy It, wyłączny dystrybutor SHIR Beauty&Science marki kosmetyków z CBD oraz W. Kitchens, Vista, Chantarelle, Czysta Micha oraz Skarby Serowara.

W niedzielę 9 października odbyło się oficjalne przecięcie czerwonej wstęgi, czyli symboliczne otwarcie Kliniki La Perla SPA. Wisienką na torcie weekendu pełnego wrażeń okazała się obecność pięknej i utalentowanej Nataszy Urbańskiej, która o swoją urodę dba od lat w Klinice La Perla.

Macierzysta, warszawska Klinika La Perla ma 20 lat, dlatego sieć jest gwarancją najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu zabiegów beauty & SPA. To nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu najskuteczniejsze na świecie metody powstrzymujące procesy starzenia.

W swojej ofercie Kliniki oferują ponad dwieście technologii, w tym takie unikalne urządzenia, jak Biolift Therapy, Thermologie czy Smart Lift, niedostępne w żadnej innej klinice w Polsce. Natomiast w ofercie Żubrówka SPA na gości czekają autorskie rytuały oparte na kosmetykach Beauty Box by Klinika La Perla oraz regionalnych darach natury, dlatego w Hotelu Żubrówka znajdziecie takie zabiegi, jak Masaż Żubrówka z lokalną trawą żubrową czy Rytuał Biała Perła.

Po wyjątkowych chwilach spędzonych SPA warto udać się na ucztę do Restauracji Żubrówka, której specjalnością są dania regionalne oraz myśliwskiej, przygotowywane z pieczołowitością w oparciu o tradycyjne podlaskie przepisy.

Obejrzyjcie zdjęcia z tego wyjątkowego weekendu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Danuta Martyniuk szczerze o Faustynie – nowa synowa odmieniła Daniela?

Galę poprowadzili Kalina Ben Sira i dr Paweł Ponichtera
Prezes La Perli,Kalina Ben Sira z dyrektorem hotelu Żubrówka w otoczeniu gwiazd przecięli wstęgę
Od lewej J. Czapski (Vista), Natasza Urbańska, Kalina Ben Sira, Agnieszka Kosińska (Chantarelle) i Agnieszka Zienkiewicz.
Sylwia Wysocka z Anetą i Jackiem Szulżyckimi z W.Kitchens
Izabela Ostaszewska,Sylwia Wysocka,Dr, Paweł Ponichtera,Monika Jarosińska, Jolanta Nierodzik (suknie slubne)
Jarosław Czapski(Vista), Mery fajst (La Mu), Kalina Ben Sira), Robert Fajst, Jacek Szulżycki (W.Kitchens)
Od lewej Izabela Ostaszewska,Mery Jarosław Czapski (Vista) Mery Fajst( La Mu), Kalina Ben Sira ,prezes La perla,Robert Fajst, Kristyna Venglewska(Darily), Jacek Szulżycki( W.Kitchens)
Danuta Martyniuk z prezes La Perli Kaliną Ben Sira, dyr. Hotelu Zubrówka Andrzejem Malinowskim ,Mery i Robertem Fajst oraz Izabellą Ostaszewską.
Sylwia Wysocka i Izabela Ostaszewska ( Czysta Micha)
Natasza Urbańska i Katarzyna Zakrzewska z Mis Mis
Mery i Robert Fajst ( La Mu) i Monika Jarosińska
Piosenkarka Etna z Mery i Robertem Fajst z LaMu
Jolanta Nierodzik(suknie ślubne) i Danuta Martyniuk
Ewa Pacuła i Magda Górska w stylizacji Mis Mis
Prezes sieci klinik La Perla Kalina Ben Sira , Danuta Martyniuk i dyr.Hotelu Żubrówka, Andrzej Malinowski.
Małgorzata Pieńkowska w stylizacji Mis Mis
Małgorzata Pieńkowska w stylizacji La Mu.
Laura Samojłowicz w stylizacji Mis Mis
Eliza Gwiazda w stylizacji La Mu.
Joanna Osyda w stylizacji La Mu
Monika Jarosińska w stylizacji La Mu.
Laura Samojłowicz, Eliza Gwiazda, Ewa Pacuła i Sylwia Wysocka w pokazie sukien ślubnych Jolanty Nierodzik
Eliza Gwiazda w stylizacji Mis Mis
Pokaz bielizny Darily
Pokaz bielizny Darily
Wojciech Malinowski (fryzjer), Natasza Urbańska, Kasia Tymicka

Fot. Paweł Wodzyński

AW

news

TYLKO U NAS! Filip Chajzer szczerze o odejściu z DDTVN – gdzie będzie pracował?

Opublikowano

w dniu

przez

Filip Chajzer oznajmił niedawno, że odchodzi z „Dzień Dobry TVN” –  zdradził nam dlaczego i gdzie będzie pracował.

Filip Chajzer od wielu lat był związany z programem „Dzień Dobry TVN”, w którym był prowadzącym. Od czerwca przebywał na zwolnieniu lekarskim, a w tym czasie stracili pracę m.in. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Po powrocie do pracy jak relacjonował w swoich social mediach,  syn Zygmunta Chajzera został wezwany na dywanik:

W życiu trzeba być szczerym. Ściema zawsze ma krótkie nogi. Dlatego należy się wam pełna informacja. Dziś zostałem wezwany “na dywanik” w TVN. Powodem jest moja “działalność uliczna”. Żeby uniknąć niepotrzebnych nikomu nerwów, rozwiązuje właśnie tę umowę sam i na tym kończę przygodę z moją kochaną stacją.

POLECAM – “MasterChef” w nowej odsłonie dla nastolatków – ruszyły castingi!

We wtorek podczas premiery nowego urządzenia IQOS ILUMA, które odbyło się pod hasłem “Poziom Wyżej!” zapytaliśmy Filipa Chajzera o kulisy odejścia z DDTVN.

“Mi tak naprawdę najwięcej radochy sprawiało trzymanie mikrofonu w ręce. W związku z tym znowu złapałem za mikrofon i z tym działam – i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.” – powiedział.

Prezenter zdradził również gdzie już niedługo będziemy mieli okazje oglądać go w nowej roli.

“To jest właśnie najpiękniejsze w dzisiejszych czasach, że coś takiego jak stacja telewizyjna nie jest już dominantom na rynku. Mamy serwisy streamingowe, i to jest fajne.”

Trzymamy kciuki za nowe wyzwania Filipa, które będziemy dla Was śledzić i informować o nich na bieżąco na naszym portalu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka UKRWAŁA zaręczyny? Wiemy jak wyglądały oraz jaki będzie ślub

Kontynuuj czytanie

news

“MasterChef” w nowej odsłonie dla nastolatków – ruszyły castingi!

Opublikowano

w dniu

przez

Ruszają castingi do “MasterChefa” dla nastolatków! Za duży dla Juniora, za mały dla Seniora? Za to w sam raz na MasterChefa dla nastolatków!

“MasterChef” Polska oparty jest na formacie brytyjskiego reality show o tej samej nazwie. Premiera pierwszego sezonu w Polsce odbyła się w 2012 roku, a w 2016 roku powstała nowa wersja “MasterChef Junior” Do tej pory “MasterChef” był realizowany w polskiej telewizji TVN w dwóch wersjach : dla dzieci i dorosłych. W dotychczasowych odcinkach pasjonaci tworzenia w kuchni rywalizowali ze sobą oraz sprawdzali swoją wiedzę i techniki pod okiem doświadczonego jury. Wkrótce pojawi się odsłona kulinarnego show dla młodzieży. Po dwunastu edycjach “MasterChefa” i ośmiu sezonach “MasterChefa Juniora” nadszedł czas, by wybrać najlepszego kucharza wśród młodzieży w TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Nowe reality show Mateusza Gesslera – “Para do gara”, wzbudza burzliwe emocje!

Ruszają castingi do najnowszej formuły “MasterChef Nastolatkowie”, gdzie w kuchni rywalizować będzie ze sobą młodzież. Jest to trzeci wariant programu, dzięki której młodzi – ale nie najmłodsi pasjonaci gotowania będą mogli spróbować swoich sił w kuchni i przed kamerami. “MasterChef Nastolatkowie” to wydanie dedykowane osobom w wieku od 13 do 17 lat, przy czym warunkiem jest ukończone 13 lat oraz nieskończone 17 lat. “Młodzieżowe” talenty mogą zgłaszać się na castingi do programu od 8 do 25 września 2023 roku. Emisja programu “MasterChef Nastolatkowie” zaplanowana jest na przełom 2023/2024 roku. Zasady nowego formatu programu będą takie same jak innych edycjach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Poznajcie uczestników nowego show “Temptation Island Polska” – przedstawiamy 4 pary!

MasterChef od lewej – Ania Starmach / Michel Moran / Magda Gessler
MasterChef
Magda Gessler
Ania Starmach
Michel Moran
Tomasz Jakubiak

Źródło / fot. informacja prasowa / instagram

M.D.

Kontynuuj czytanie

news

Nowe reality show Mateusza Gesslera – “Para do gara”, wzbudza burzliwe emocje!

Opublikowano

w dniu

przez

Format „Para do gara” znany jest widzom już w ponad 10 krajach, m.in. we Francji, Brazylii, Słowacji, Turcji, Tajlandii czy w Niemczech. W każdym z nich bije rekordy oglądalności. Teraz wchodzi na polski rynek i wzbudza burzliwe emocje już po pierwszych odcinkach.

Kiedy on nie umie gotować i nie zna przepisu, a ona może jedynie na odległość dyrygować jego poczynaniami w kuchni, bezsilnie obserwując kolejne potknięcia, jedno jest pewne – emocji i komicznych sytuacji nie zabraknie. Emocji tym większych, że do wygrania są niemałe pieniądze, o nagrodę i zwycięstwo rywalizują trzy pary, a na koniec przyrządzone potrawy oceni sam Mateusz Gessler. Wszystko to w nowym programie rozrywkowym „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”, który można oglądać już od 2 września w Czwórce. Będzie gorąco i lodowato, ostro i łagodnie, pikantnie i słodko, ale ani na chwilę nie zabraknie dobrej zabawy. Kto dla kogo straci głowę, kto odważy się nacisnąć przycisk wyciszający małżonkę, a kto zagrozi strajkiem w sypialni? W Brazylii od 2018 roku powstało 6 sezonów. We Francji na kanale France 2 wyemitowano ponad 200 odcinków, a program okazał się wielkim hitem access primetime. Format zanotował tam wzrost o 173% w stosunku do średniej pasma stacji. Niemiecki Sat 1 w 2022 roku wyemitował 100 odcinków programu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Poznajcie uczestników nowego show “Temptation Island Polska” – przedstawiamy 4 pary!

Gospodarzem programu „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” jest Mateusz Gessler – polski szef kuchni, restaurator, osobowość medialna i autor książek kulinarnych, który w nowej produkcji daje się poznać jako obdarzony dużym poczuciem humoru showman. W każdym odcinku na wstępie prowadzący zapozna uczestniczki z przepisem swojego autorstwa. Panie nie będą mogły robić notatek ani towarzyszyć swoim partnerom podczas gotowania. Każdy z mężczyzn będzie musiał przygotować danie jak najbliższe oryginału, w ściśle określonym czasie i pod dyktando swojej partnerki. Dla bohaterów pierwszego odcinka przyrządzenie gołąbków było istną batalią: Jacek bał się surowego mięsa, Wojtek potrzebował pół główki kapusty, żeby zawinąć jednego gołąbka, a Krzesimir poległ na konfrontacji z maszynką do mięsa. W drugim odcinku wystąpili: Iwona i Jakub z Suliszewic – małżeństwo muzyków, które uwielbia dobrą zabawę, Wiktoria i Jędrzej z Gdańska – niezwykle energetyczna para przyjaciół oraz Ilona i Kuba z Mińska Mazowieckiego – małżeństwo, które stanowi istną mieszankę wybuchową, choć zawsze pełną miłości i humoru. W tym odcinku przekonaliśmy się, że pogląd, iż gotowanie relaksuje i uspokaja, nie zawsze się sprawdza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Kasia Moś i Jarecki z piękną niespodzianką na koniec lata! Tego nikt się nie spodziewał

Dajcie znać w komentarzach czy będziecie oglądać?

Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje
Para do gara. Ona mówi, on gotuje

Źródło / fot. informacja prasowa

M.D.

Kontynuuj czytanie

news

Poznajcie uczestników nowego show “Temptation Island Polska” – przedstawiamy 4 pary!

Opublikowano

w dniu

przez

“Temptation Island Polska” to nowa propozycja show randkowego, które będzie transmitowane w telewizji Polsat. Program “Temptation Island” jest znany na świecie i cieszy się ogromną popularnością i wzbudza wiele emocji.

Temptation Island Polska” to gorąca wyspa, nowe znajomości i pełne pokus przygody! Cztery zakochane pary porzuciły swoje dotychczasowe życie, by na pięknej greckiej wyspie poddać próbie łączące je uczucie. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch willach, gdzie będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli okazję nawiązywać nowe relacje, wyruszą na fascynujące randki, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, by przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać na wyspie? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy  z jednym z singli? „Temptation Island Polska” od 6 września w każdą środę o godz. 21:05 w Polsacie! Prowadzącym program „Temptation Island Polska” będzie Michał Figurski, który powraca do pracy po dłuższej przerwie. Podejmuje się trudnego wyzwania jakim jest prowadzenie kontrowersyjnego reality show.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dawid Podsiadło rusza w kolejną trasę, ale w formule 360! Widomo kiedy ruszy sprzedaż biletów

Teraz nadszedł czas na przedstawienie czterech par, które biorą udział w nowym reality show „Temptation Island Polska” . Pierwszą z nich jest: Joanna Umiastowska (35 lat) i Piotr Motyka (40 lat). Asia i Piotr są w związku od trzech lat. Poznali się przez aplikację randkową, dzieliło ich trzy tysiące kilometrów – Piotr mieszkał w Hiszpanii, Asia w Polsce. Po trzech miesiącach pisania i rozmów video, Piotr rzucił wszystko, kupił bilet w jedną stronę i przyleciał do Polski, gdzie od razu razem zamieszkali. Asia już po pierwszej bardzo emocjonalnej rozmowie poczuła, że to jest ten mężczyzna i jej przyszły mąż. Lubią spędzać czas aktywnie. Piotr wzbudza zainteresowanie wśród innych kobiet, sam często je komplementuje, dla niego flirt jest ok. Asi to się nie podoba i często jest o niego zazdrosna. Chciałaby zobaczyć, jaki jest, gdy nie ma jej obok. Drugą parą jest: Dominika Woźniakowska (23 lata) i Jakub Matysiak (24 lata). Dominika i Kuba poznali się przez wspólnych znajomych. Kuba zaprosił Dominikę na studniówkę i od tej pory, czyli od ponad 4 lat, są parą. Dominika studiuje kryminalistykę, Kuba jest studentem leśnictwa. Wkrótce planują wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać razem. Dominika liczy na to, że Kuba niedługo jej się oświadczy, choć ten unika składania takiej deklaracji. Obydwoje wierzą, że łączy ich miłość, choć każde z nich uważa, że partner zaniedbuje ich potrzeby. Kuba chciałby, żeby Dominika bardziej podzielała jego zainteresowania, z kolei Dominice brakuje ze strony Kuby czułych gestów. Przedostatnią parą jest: Bettina Żygłowicz (23 lata) i Michał Kulesza (26 lat). Pięć lat temu Bettina zaczepiła Michała na Instagramie, ale wtedy Michał był w związku i zignorował od niej wiadomość. Po czterech latach ich drogi ponownie się skrzyżowały i od roku tworzą razem szczęśliwy związek. Po kilku miesiącach związku na odległość zdecydowali się zamieszkać razem i Michał przeniósł się z Warszawy do Gliwic. Oboje twierdzą, że są dla siebie stworzeni i planują wspólną przyszłość.  Michał mówi o niej „chodzący dynamit”, a Bettina o nim „uosobienie dobra”. Ostatnią parą jest: Maria Laskowska (28 lat) i Edward Hładki (34 lata). Edward i Marysia poznali się 3 lata temu przez aplikację i mieszkają razem w Poznaniu. Edward jest pośrednikiem finansowym, a Marysia pracuje jako logistyk w transporcie morskim. W tygodniu każdy jest zajęty swoimi zajęciami i widują się głównie wieczorami i w weekendy. Nie lubią siedzieć w miejscu – każdą wolną chwilę spędzają na różnego rodzaju aktywnościach sportowych: rower, rolki, basen, spacery, podróże. Zgodnie przyznają, że spontaniczność to ich drugie imię. Mają urodziny tego samego dnia i miesiąca – 2 sierpnia. Śmieją się, że połączyło ich przeznaczenie, choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dopiero kolejne spotkania utwierdziły ich w przekonaniu, że to może być TO! To już wszystkie pary polskiej edycji „Temptation Island Polska”, życzymy udanej zabawy i wytrwałości dla uczestników.

Dajcie znać w komentarzach czy będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Natasza Urbańska powraca z WIELKIM przytupem – nie tylko “The Voice Kids” jest w jej grafiku pracy!

Temptation Island Polska
Temptation Island Polska 2023
Maria i Edward Temptation Island Polska 2023
Joanna i Piotr Temptation Island Polska 2023
Dominika i Kuba Temptation Island Polska 2023
Bettina i Michał Temptation Island Polska 2023
Michał Figurski

Źródło / fot. informacja prasowa

M.D

Kontynuuj czytanie

HITY