Kim Kardashian pokazała rodzinną fotografię. Musicie to zobaczyć!

Jak dobrze wiemy, Kim Kardashian wtargnęła do świata show-biznesu z wielkim hukiem. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o niej w 2007 roku, kiedy do sieci trafiło seks wideo z udziałem Kim oraz jej ówczesnego partnera Raya J. Następnie było już rodzinne reality show “Z kamerą u Kardashianów” i wielka sława aż do dziś. W międzyczasie kontrowersje, rozbierane sesje, rozwody, zdrady – życie niczym brazylijska telenowela. Mało kto wierzył, że Kim ustatkuje się na tyle, że doczeka się aż trójki dzieci. Obecnie amerykańska celebrytka wraz z poślubionym w 2014 roku Kanye Westem wychowuje 5-letnią córkę North, 3-letniego syna Sainta oraz prawie 3-miesięczną córkę Chicago, urodzoną przez wynajętą surogatkę. 

HOT NEWS – “Agent – Gwiazdy”, odcinek 7. Kto odpadł z programu?

Kim chętnie dzieli się chwilami spędzonymi ze swoją gromadką dzieci. Jednak takiej fotografii, jaką wczoraj zobaczyliśmy na Instagramie gwiazdy, nie widzieliśmy nigdy wcześniej. Kardashian pochwaliła się przeuroczym rodzinnym portretem. Ależ te dzieci już wyrosły. Na zdjęciu widzimy szykowną Kim, trzymającą na rękach malutką Chicago, u boku żony oczywiście Kanye, a przed nimi uśmiechnięta North oraz chyba niezainteresowany zdjęciem Saint. 

“Myślę, że nie zrozumiecie, jak trudno zrobić dobre rodzinne zdjęcie. To wszystko, co udało nam się zrobić przed tym, jak cała trójka dzieci zaczęła płakać. Myślę, że ja też płakałam” – napisała pod zdjęciem Kim. 

POLECAMY – Natalia Siwiec oskarżona o oszustwo? Nie wytrzymała z nerwów

My naprawdę jesteśmy oczarowani tą fotografią. A Wy? Jak Wam podoba się rodzinny portret Kim Kardashian? 

Easter pics coming soon on my app

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

🙌🏻🙌🏻🙌🏻

A post shared by Kanye West (@kanyewestt_official) on

He loves her so much

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

mood

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram


Nie ma więcej wpisów