wzJuUNKhwzY

Modelka Zuzanna Bijoch wypowiedziała się na temat głośnej akcji #MeToo. 

Poruszając akcja #MeToo podbiła internet na całym świecie. Wszystko zaczęło się od seksafery w świecie największych gwiazd Hollywood. O molestowanie seksualne oskarżony został wpływowy producent filmowy – Harvey Weinstein. Jego ofiarami były między innymi Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, czy Cara Delevingne. Miliony kobiety na całym świecie odważyły się użyć hasztagu #MeToo oraz #JaTeż, aby opisać swoje tragiczne doświadczenia. Ceniona modelka Zuzanna Bijoch opowiedziała nam, co sądzi o całej akcji. 

HOT NEWS – Włodarczyk po kilku latach wraca do… Zaskoczyła wszystkich!

W Polsce do bycia ofiarami molestowania seksualnego przyznały się takie gwiazdy, jak Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska oraz Karolina Korwin Piotrowska! Teraz głos w sprawie zabrała światowa top modelka – Zuzanna Bijoch

“Te osoby, które teraz wychodzą na jaw, to nie są osoby, które już dawno nie pracują. One trzymają tę branżę w garści” – stwierdza modelka.

Zuzanna Bijoch od lat podbija świat mody. 23-latka na swoim koncie ma już niezliczoną ilość okładek oraz współpracę z takimi markami, jak Louis Vuitton, Prada czy Gucci.

Czy w świecie mody często dochodzi do molestowania seksualnego, czy sama Zuza padła ofiarą takiego zachowania? O tym wszystkim w materiale wideo!

POLECAMY – Ulubienica widzów wraca do “M jak Miłość”! Szykuje się kolejny romans?


Nie ma więcej wpisów