Śledź nas

news

WOW! Catherine Deneuve krytykuje akcje #metoo i wspiera mężczyzn!

Tego się nie spodziewaliśmy! Catherine Deneuve krytykuje akcję #metoo i oskarża kobiety o podżeganie do nienawiści wobec mężczyzn!

Uznana francuska aktorka w dość zaskakujący sposób wypowiedziała się o ostatnio popularnej akcji #metoo. Catherine Deneuve dość krytycznie podchodzi o reakcji kobiet, które głośno sprzeciwiają się molestowaniu i wykorzystywaniu przez mężczyzn swojej pozycji i pieniędzy. Aktualną sytuację w międzynarodowym showbiznesie traktuje jako “polowanie na czarownice“. Aktorka zwraca uwagę, że 

“Mężczyźni są karani natychmiast, zmuszani do porzucenia pracy, podczas gdy wszystko, co zrobili to złapanie kogoś za kolano lub próba skradnięcia pocałunku”

Catherine, wraz z innymi (około setki) francuskimi kobietami ze świata kultury i sztuki (m.in Sarah Chiche, Peggy Sastre czy Catherine Robbe-Grillet) wystosowała otwarty list w dzienniku Le Monde, w którym nawołuje do obrony praw mężczyzn do flirtu. Nie broni jednak przypadków takich karygodnych zachowań, których dopuścił się Harvey Weinstein, lecz żal jej m.in Stana Lee, Kevina Spacey, czy Dustina Hoffmana, których kariera i życie legło w gruzach za zbytnie narzucanie się kobietom (i nie tylko) i przedwczesne wydawanie wyroków. Za jedno niestosowne zachowanie, aktorzy są piętnowani i blokowana jest im dalsza kariera. W podobnym tonie wypowiadała się niedawno również Meryl Streep.

POLECAMY – WOW! KACPER KUSZEWSKI ZAROBI 100 TYSIĘCY!

“Co zaczęło się jako wyzwolenie kobiet i oddanie im prawa głosu, dziś stało się czymś zupełnie odwrotnym – zastraszamy ludzi, by mówili „właściwie”, zakrzykujemy tych, którzy nie wpasowują się w schemat, a te kobiety, które nie zgodziły się ugiąć do nowej rzeczywistości, są uważane za współwinne (…). To szaleństwo pomaga tylko wrogom wolności seksualnej – religijnym ekstremistom i najgorszemu rodzajowi reakcjonistów.”

Feministki i aktywistki już odpowiedziały!

Na odpowiedź feministek nie trzeba było długo czekać. Zaczęły oskarżać i obrażać kobiety, które podpisały się pod  listem w La Monde jako “recydywistki w dziedzinie obrony pedo-kryminalistów i apologii gwałtu”. 

Zastanawiające jest, że pojedyncze niestosowne zachowanie mężczyzny traktowane jest conajmniej jak najgorsza zbrodnia, kobietom natomiast wolno paradować po czerwonym dywanie w strojach odsłaniających wszystkie części ciała(również te intymne). A chodzi przecież po prostu o zdrowy rozsądek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – CZY MERYL STREEP PAMIĘTA SWOJE NOMINACJE DO OSCARA? PRZEZABAWNY WYSTĘP U KIMMELA!

fot. informacja prasowa

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!

 

 

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

news

Agnieszka Sienkiewicz o wojnach na Instagramie! Bierze w nich udział?

sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz jest aktywną użytkowniczką Instagrama! Czy chciałaby tam rozwiązywać konflikty?

Agnieszka Sienkiewicz przyznaje, że nie jest osobą konfliktową i bardzo nie lubi wojen między ludzkich. Zdecydowanie bardziej woli szczerze powiedzieć, co jej leży na sercu. Gdy ktoś ją atakuje, ona najczęściej się wycofuje i przeżywa w samotności. Rozmowa jest najlepszym rozwiązaniem wszelkich konfliktów.

Nic dobrego nie wychodzi z uporu!

HOT NEWS- Córka Anny Przybylskiej kończy 16 lat! Tata opublikował zdjęcia z dzieciństwa Oliwii!

Uważa, że wojenki na Instagramie są dość śmieszne. Social media powinny służyć ludziom do zabawy, przekazywania dobrych wartości, a nie do ataków na siebie nawzajem. Instagram nie służy do tego, aby jedna osoba wywyższała się nad drugą, aby zdobyć poklask. Według aktorki jest to zupełnie bezsensowne. 

Co ją razi w mediach społecznościowych? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zaskakujące zdjęcie Kożuchowskiej! Fani jej nie poznali!

Fot. Screen Instagram

Next post
Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Córka Anny Przybylskiej kończy 16 lat! Tata opublikował zdjęcia z dzieciństwa Oliwii!

przybylskiej

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończyła 16 lat! Tata opublikował wzruszające zdjęcia dziewczynki!

Oliwia Bieniuk właśnie skończyła 16 lat i już robi karierę w mediach. Niedawno razem z tatą, Jarosławem Bieniukiem i rodzeństwem wystąpiła w reklamie sieci komórkowej. Piękna córka Anny Przybylskiej coraz bardziej upodabnia się do mamy!

HOT NEWS- Zaskakujące zdjęcie Kożuchowskiej! Fani jej nie poznali!

Oliwia skończyła 16 lat i z tej okazji tata opublikował jej zdjęcia sprzed wielu lat. Na niektórych jest jeszcze w objęciach zmarłej 4 lata temu mamy. Jarosław pod kolażem zdjęć złożył córce wzruszające życzenia:

16 lat tak szybko minęło ! Wiem jak bardzo chcesz być dorosła ,ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach. Zdrowia i Spełnienia Marzeń córcia 

My również składamy najlepsze życzenia! Widzicie podobieństwo Oliwii do mamy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Strasburger o reakcjach fanów na program “Lepiej późno niż wcale”!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

16 lat tak szybko minęło !😢Wiem jak bardzo chcesz być dorosła ,ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach👶🏻👧🏼🧒🏼😍Zdrowia i Spełnienia Marzeń córcia 💫🎂

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Zaskakujące zdjęcie Kożuchowskiej! Fani jej nie poznali!

kożuchowskiej

Nowe zdjęcie Małgosi Kożuchowskiej wywołało spore zamieszanie wśród fanów!

Ostatnie ciepłe dni zachęciły celebrytów do spędzania czasu na świeżym powietrzu i publikowaniu zdjęć z jesiennych spacerów. Właśnie takie zdjęcie dodała na swojego Instagrama Małgorzata Kożuchowska, co wywołało zupełnie niespodziewaną reakcję internautów!

HOT NEWS- Strasburger o reakcjach fanów na program “Lepiej późno niż wcale”!

Faktycznie aktorka wygląda nieco inaczej, ale wiadomo, że na wygląd na zdjęciu ma wpływ oświetlenie czy użyty filtr. Mimo to fani nie pozostawili na niej suchej nitki, zarzucając jej, nadużywanie zabiegów medycyny estetycznej. Małgorzata nigdy nie potwierdziła, czy poddawała się takim zabiegom. Internauci byli jednak bezlitośni:

“Mamo ile botoksu Okropnie nie poznałam Cię Naturalnie tysiąc razy lepiej wyglądasz”
“Kto to ?”
“OMG Nie poznaje”
“Wieku się nie ukryje, botoks nawet nie pomoże…..”
“Pani Małgosiu,ciężko tu Panią rozpoznać”

A Wy co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Załęcka ocenia Kulig! Czy ma rację?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wygrzewam się. Jeszcze podobno cały tydzień takiego słońca…rozkosz…🌞🌞🌞#sun #autumn #mood #trees #mygarden #woman #actress #mama #nadobranoc #jesiennadziewczyna

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Strasburger o reakcjach fanów na program “Lepiej późno niż wcale”!

strasburger

Karol Strasburger jest jednym z uczestników programu “Lepiej późno niż wcale”. Jak reagują jego bliscy i  fani?

Karol Strasburger przyznał, że był pozytywnie zaskoczony, że nie słyszał żadnych negatywnych komentarzy na program “Lepiej późno niż wcale“! Fani szczególnie doceniają komentarze, które się pojawiają w produkcji, bo mogą się dowiedzieć wielu zaskakujących rzeczy.

HOT NEWS- Natalia Siwiec pozuje z córką! Podobne?

Program pozwala zapoznać się z kulturą, informacjami o ludziach i ciekawostkach na temat krajów, które odwiedzili i dodatkowo zobaczyć je ich oczami. Niektóre fakty zaskoczyły również ich samych, np. ile osób umarło po zjedzeniu danej ryby, a ile osób korzysta z hoteli seksu.

A jak zareagowała rodzina i bliscy? Karol zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Anna Korcz zostanie babcią? Wygląda na to, że…!

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.