Edyta Górniak po próbie dotykania pośladów przez Donatana wydała mocne oświadczenie!

Podczas ostatniego festiwalu w Opolu przy okazji pozowania na ściance zdarzyła się przykra dla kobiet sytuacja z udziałem Edyty Górniak oraz Donatana.

Polecamy –  Brawo! Edyta Górniak skomentowała zajście z Donatanem!

Znany producent muzyczny chwycił Edytę Górniak za pośladek – sytuację moglismy na żywo obserwować miedzy innymi na Instagramie piosenkarki. Szybka reakcja Edyty mogła się skończyć w takim wypadku tylko jednym, czyli spoliczkowaniem Donatana.

Poniżej oświadczenie Edyty zamieszczone na jej oficjalnym profilu Facebooka:

Po OPOLU ..

Szczerze ?
Moje podejście do zawodowstwa jest tak mocno ugruntowane, że ucierpiało na tym moje poczucie godności. Przyklejając nieszczery uśmiech zostałam i pozowałam do końca, bo przecież przyleciałam do Opola z radością spotkania się z moją publicznością. Miałam poza tym przed sobą tego wieczora jeszcze jedno ważne wystąpienie.
Musiałam oddać swoją Energię temu i tylko temu.

Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne..

Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę – nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO.

Chęć producenta zaprezentowania się u mojego boku, w obecności fotoreporterów z całejego kraju w kontrowersyjnym charakterze, jest wzorcowym przykładem na to, jak utracić mój szacunek i zaufanie.
Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach ? …

Życzliwa rada na przyszłość Don.
Nie od artysty, nie od koleżanki. Od kobiety.
Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym – zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.
Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam – bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś… Seriously … ?

CLEO Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa. 🦋🎶

Całuję Was Kochani i wracam na salę pròb z chłopakami. Do zobaczenia już w ten weekend ♥️❗️

No i dziś wieczorem w TVN …
 

Jak taka sytuacja mogła się wydarzyć w dobie ogólnoświatowej dyskusji #metoo?

Zobacz również – Ewa Chodakowska szczerze o posiadaniu dzieci! Kiedy nadejdzie ten moment?

fot. – informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub Nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów