I7fn5qOCrzg

Brat Beaty Kozidrak i współzałożyciel grupy BAJM, Jarosław, zmarł 12 czerwca. Miał 63 lata.

Jarosław Kozidrak był członkiem zespołu od początku działalności, czyli od 1978 roku. Nazwa grupy pochodziła od imion współzałożycieli, czyli Beaty, wokalistów Andrzeja Pietrasa i Jarosława oraz oraz gitarzysty Marka Winiarskiego. Gdy utwór “Piechotą do lata” zakwalifikował się do Konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu i zajął drugie miejsce, rozpoczęła się błyskawiczna kariera zespołu.

HOT NEWS- Edyta Górniak w mocnym wpisie po Opolu – kończy współpracę z Donatanem?

Skład grupy zmieniał się wielokrotnie, ale Beata czuła się pewnie mając ze sobą na scenie przyjaciół i brata. Obecni członkowie grupy nie zmieniali się od 25 lat, jedynie potem doszła Maria, która tworzy chórki. Jak zdradziła wokalistka, w pewnym momencie miała dość męskich problemów.

Nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci muzyka, ale Fakt dowiedział się, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, a lubelska policja wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. O odejściu Jarosława poinformowała jego siostra i menedżer grupy Andrzej Pietras. We wpisie na Facebooku napisali:

Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM.
To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: “Józek nie daruję Ci tej nocy”, “Nie ma wody na pustyni” czy” Dwa serca, Dwa smutki”.

Pogrążeni w bólu;
Beata Kozidrak,
Andrzej Pietras.

Składamy wyrazy współczucia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kasia Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati razem na planie! Jak układa się im współpraca?

 

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów