Śledź nas

news

5 Zaskakujących Korzyści ULTRAFORMER III: Rewolucja w Nieinwazyjnym Liftingu!

Opublikowano

w dniu

Wiotka skóra, głębokie zmarszczki, zmieniający się owal twarzy oraz zmęczone spojrzenie, spowodowane opadającą powieką górną – oto niektóre efekty starzenia się naszej skóry. Trudno ukryć, że bieg lat wpływa negatywnie na samoocenę wielu z nas, a zabiegi operacyjne i wiążący się z nimi okres – często długiej – rekonwalescencji pozostaje poza zasięgiem naszych możliwości. Wielkim plusem jest jednak fakt, że medycyna estetyczna proponuje pacjentom równie skuteczną alternatywę w postaci nieinwazyjnych zabiegów. Są one nie tylko bezpieczniejsze, ale i mniej bolesne. Wśród nich znajduje się najmocniejszy lifting twarzy i ciała, wykonywany urządzeniem ULTRAFORMER III. Jakie są jego zalety i dlaczego cieszy się aż tak dużą popularnością? 

Długotrwały lifting skóry już po pierwszym zabiegu

    Wykorzystywana podczas zabiegu nowoczesna technologia HIFU (high intensity focused ultrasound) umożliwia całkowicie nieinwazyjny lifting, konturowanie oraz ujędrnianie nie tylko twarzy i szyi, ale również innych części ciała. Oznacza to, że pacjent nie będzie musiał obawiać się okresu rekonwalescencji, bo ten zwyczajnie nie nastąpi. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu wysokoenergetycznej wiązki zogniskowanych ultradźwięków, niepowodujących uszkodzenia tkanek przyległych, dzięki którym skóra staje się o wiele bardziej napięta. Zabieg pobudza organizm do regeneracji, przebudowy tkanek i – co dla niektórych bardzo istotne – nie boli. Spotkanie z ULTRAFORMEREM III jest więc na tyle przyjazne, że tuż po wizycie w gabinecie nie ma żadnych przeciwwskazań do ponownego wykonania makijażu i powrotu do życia codziennego. 

    Siła tego zabiegu tkwi w tym, że z jego pomocą możemy odmłodzić skórę twarzy i ciała nawet o 10-15 lat. Naturalny efekt liftingu zauważalny jest już 4 tygodnie po pierwszej wizycie – kontur twarzy staje się wyraźniejszy, znikają drobne zmarszczki, a skóra staje się napięta. Proces odbudowy włókien postępuje etapami, co zauważalne jest w okresie od 2 do 3 miesięcy po zabiegu – i to właśnie po tym czasie zauważymy najlepsze rezultaty. Nowoczesny zabieg posiada także kolejny, istotny plus – może zostać wykonany w ciągu całego roku, bez względu na stopień nasłonecznienia środowiska zewnętrznego. 

    Co ważne, efekty utrzymują się do 2 lat, ale nie oznacza to, że nasza skóra powróci do kondycji sprzed zabiegu. Wręcz przeciwnie – głęboka odnowa urządzeniem zapewnia utrzymanie świetnej kondycji tkanki, przez co spowolniony zostaje okres starzenia się skóry, która pozostanie młodsza niż naturalnie. 

Jeśli chcesz się umówić na zabieg:

Zadzwoń pod numer 729115055

Bądź napisz na info@facemedica.pl, lub odwiedź naszą stronę internetową  www.facemedica.pl.

Zapraszamy do kliniki:  ul. Dolna 17/1, 00-773 Warszawa (wejście od ul. Konduktorskiej). 

Efekty po zabiegu 

Korekta owalu twarzy 

Uniesienie opadających powiek

Ujędrnienie ciała 

Odmłodzenie dekoltu 

Przywrócenie elastyczności skóry po utracie masy ciała i ciąży 

Przeciwskazania 

Ciąża i karmienie piersią 

Otwarte rany lub zmiany na twarzy 

Ostre zmiany trądzikowe na twarzy i dekolcie 

Metalowe stenty/implanty na twarzy lub szyi 

Choroby skóry utrudniające gojenie się ran 

Kliknij, aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością