Agnieszka Hyży odnosi się do zarzutów dotyczących rozbicia małżeństwa!

Agnieszka Hyży przez niektórych może być uważana za niszczycielkę małżeństw. Niby nie ma w tym nic dziwnego, bo jednak po części z jej powodu Grzegorz i Maja Hyży zakończyli swój związek. Para ze związku ma dwóch synów-bliźniaków.

POLECAMY –ŻYCIE MARTY KACZYŃSKIEJ PO RAZ KOLEJNY DRASTYCZNIE SIĘ ZMIENI! DLACZEGO?

Grzegorz i Maja poznali się dobrych parę lat temu podczas spotkania ze znajomymi na karaoke. W 2013 roku ten duet wystąpił w programie muzycznym X-Factor i oboje dotarli do półfinału. Wszystko co piękne szybko się kończy i tak też się stało z ich miłością. Kilka miesięcy po finale programu małżeństwo się rozstało, a dwa miesiące po ich rozwodzie, Grzegorz był już zaobrączkowany z obecną partnerką, prezenterką telewizyjną, Agnieszką Popielewicz.

Temat rozbicia małżeństwa przez Agnieszkę wraca jak bumerang. Niestety profesjonaliści od PR nie odgonili po tylu latach wszystkich domysłów w tym temacie, dlatego prezenterka tłumaczyć musi się sama. Na swój Instagram wstawiła obszerny wpis.

Wpis Agnieszki:

“Chciałabym już ostatni raz odnieść się do ostatnich komentarzy,publikacji dotyczących naszego życia prywatnego…a przede wszystkim początków naszej znajomości.Cofając się o 4 lata(tak czas leci)…nikt nikomu nikogo „NIE UKRADŁ”,nikt nikomu NIE ROZBIŁ rodziny,nikt dla nikogo NIE ODSZEDŁ ,nikt nie budował szczęścia na czyimś nieszczęściu,nikt NIE JEST ZŁYM ojcem lub matką (przykład ulubionych „nagłówków” ).To takie mało medialne i mało skandaliczne…być może ktoś lubi i chce budować swój PR i rozpoznawalność na opowiadaniu o swoim życiu,sprzedawaniu sensacji,często nieprawdy o innych(może nic innego nie ma do zaproponowania).Kilka razy powiedziałam za dużo i dziś wiem jakie mogą być tego skutki.My konsekwentnie robimy swoje i wiele razy stanowczo broniliśmy swojego dobrego imienia…W tym wszystkim nie ma ofiar i pokrzywdzonych i prawda jest właśnie tak banalna nawet jeśli komuś bardziej pasuje medialnie ta sensacyjna wersja.Czemu to piszę?Bo czasem mam dość czytania tych bzdur,bo sobie myślę,że kiedyś zobaczą to Nasze Dzieci albo życzliwi przekażą im w szkole i wiem jak wiele razy zabolało to naszych Bliskich.Z radością odczytuję,że dziś nawet plotkarskie portale ( w tym ukochany Pudelek,który wiele razy pisał o nas dokładając odpowiednie i nieprawdziwe przymiotniki do naszego życia i związku-dziś się do Was miło uśmiecham)potrafią napisać prawdę i racjonalną wersję wydarzeń.Cieszy to bardzo…i daje nadzieję, że jednak „oliwa sprawiedliwa”,nawet w szalonym świecie plotek i bałaganu prawda się przebije i można czasem wyjść z podniesioną głową-zwłaszcza,gdy nie ma się nic na sumieniu ….
a Ci którzy mają i mieli w tym swój udział (zapewne są tego w pełni świadomi ) …wcześniej czy później również zapłacą „podatek od miłości” 
Miłości,szacunku,zgody Kochani
Koniec i kropka!”

ZOBACZ TEŻ – ELEGANCKA CIUPA ZADAŁA SZYKU NA POKAZIE MODY!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Agnieszka Hyży


Nie ma więcej wpisów