Marta Kaczyńska jest w ciąży i planuje…trzeci ślub!

Marta Kaczyńska, a raczej jej życie uczuciowe, budzi dużo kontrowersji. Kobieta ma za sobą już dwa małżeństwa z Piotrem Smuniewskim (ślub w 2002) oraz z Marcinem Dubienieckim (ślub w 2007). Aktualnie spodziewa się już trzeciego dziecka i to kolejnej dziewczynki!

POLECAMY – ELEGANCKA CIUPA ZADAŁA SZYKU NA POKAZIE MODY!

Informację o ślubie Marty Kaczyńskiej w świat puścił tabloid Fakt. Aby zmian w jej życiu nie było za mało, kobieta oczekuje na przyjście na świat kolejnej córki! Na najnowszych zdjęciach kobiety widać delikatnie zarysowany brzuszek, ponieważ wg informatorów to dopiero 4 miesiąc.

“Kiedy będzie ślub? Tego nie wiadomo, bo ponoć Marta Kaczyńska spodziewa się także dziecka! Termin – podobno sierpień. Możliwe więc, że do ślubu dojdzie wcześniej. Nie jest tajemnicą, że bratanica prezesa PiS marzy o synu. Ma już dwie córki – Ewę i Martynę” – czytamy w Fakcie

Informator portalu Pudelek wzbogacił informacje, które już są, o bardziej szczegółowe. Ślub, który planuje para będzie dość nietypową ceremonią!

“Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę. Marta dostała również unieważnienie ślubu kościelnego w kilka miesięcy i planuje powtórnie wziąć ślub kościelny, jeszcze przed rozwiązaniem, również ze względu na wuja i wyborców PiS. Ślub jednak ma nie być zwykłą ceremonią, a jedynie tzw. “ślubem jednostronnym”, co oznacza, że Piotr Zieliński będzie jedynie towarzyszył Marcie przy składaniu przysięgi.” – mówi źródło portalu

Piotr Zieliński, przyszły mąż Marty Kaczyńskiej, jest biznesmenem oraz pochodzi z Łodzi.

ZOBACZ TEŻ – NIEWIARYGODNE! W XXI JESZCZE JEST MOŻLIWA TAKA TROSKA! WIENIAWA POKAZAŁA JAK DBA O NIĄ “ANTOŚ”!

Marcie życzymy samych pomyślnych decyzji na jej nowej drodze życia!

fot.wikipedia

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów