Piękni, młodzi, sławni, nierzadko bogaci, ale przede wszystkim nie obojętni na potrzeby innych. Agnieszka Sienkiewicz, Mikołaj Roznerski, Joanna Jabłczyńska i Mela Koteluk wzięli udział w urodzinowej sesji zdjęciowej dla Fundacji o nazwie Bajkowa Fabryka Nadziei.

Fundacja Bajkowa Fabryka Nadziei działa na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi, dając siłę i nadzieję do walki z chorobą. Placówka 23 marca skończyła 5 lat swojej działalności i z tej okazji zorganizowała urodzinową sesję z udziałem znanych i lubianych gwiazd, których ból i cierpienie najmłodszych nie zraża, a popularność traktują jak służbę innym.

Jak działa wspomniana Fundacja?

Nasza fundacja niesie pomoc dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe. Staramy się również wspierać ich rodziny, które znalazły się w tak trudnej sytuacji, jaką jest choroba dziecka. Cały proces leczenia połączony zazwyczaj z długim pobytem w szpitalu jest dla małych pacjentów wyjątkowo uciążliwy, ponieważ towarzyszy im nie tylko ból fizyczny, ale również ból samotności i poczucie zagubienia. Dlatego właśnie powstała Bajkowa Fabryka Nadziei, aby ciężko chore dzieci i ich rodzice nie czuli się pozostawieni sami sobie w tak trudnych chwilach. Dajemy im poczucie, że w każdej sytuacji mogą się zwrócić do fundacji z prośbą o pomoc, która na pewno nie pozostanie niezauważona – czytamy na oficjalnej stronie BFN.

 Fot. Marek Straszewski

 


Nie ma więcej wpisów