WqbqwJ1eA3s

Czego program “Azja Express” nauczył Agnieszkę Włodarczyk? Zobaczcie rozmowę z gwiazdą. 

Agnieszka Włodarczyk wzięła udział w 1. edycji programu “Azja Express”. Do wspólnego wyścigu i walki zaprosiła swoją przyjaciółkę – Marię Konarowską. Widzowie pokochali tę parę za ich niezwykłą siłę i zaparcie! Dziewczyny dotarły aż do finału, w którym to zajęły drugie miejsce. Mimo to, Agnieszka Włodarczyk dla siebie zdecydowanie wygrała ten program. Nie tylko zyskała nową i świeżą popularność, lecz także dała się poznać widzom z zupełnie innej strony! 

HOT NEWS – Takiego trendu jeszcze nie było! Golden Rose szaleje!

Niedawno Agnieszka Włodarczyk wzięła udział w akcji społecznej “WF na Zimowym Narodowym”, która ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci. Podczas tego wydarzenia zapytaliśmy aktorkę, czego tak naprawdę uczy program “Azja Express”?

“Uczy tego, o czym zdążyłam już zapomnieć…” – mówi rozczarowana Włodarczyk.

POLECAMY – Szok! Światowej sławy DJ spowodował śmiertelny wypadek! Dorian T. miał 2 promile alkoholu we krwi…

Agnieszka przyznała jednak, że program uczy zarówno tego, aby doceniać to, co się ma, aby doceniać osoby, które nas otaczają, ale także po prostu doceniać ludzkie życie i zdrowie.

“Jesteśmy szczęściarzami. Naprawdę, jak się pojeździ w takie miejsca, to dopiero doceni się to, co się ma” – dodaje gwiazda.

My zgadzamy się w 100% ze słowami Agnieszki Włodarczyk! Warto doceniać każdy dzień. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów