Aneta Zając była zmuszona wnieść pozew przeciwko Mikołajowi Krawczykowi! Co zrobił?

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk są rodzicami bliźniąt, niestety zaraz po narodzeniu chłopców rozstali się. Dzieci były wcześniakami i wymagały długiej rehabilitacji. Ta sytuacja okazała się za trudna dla aktora, który wpadł w wir pracy na planie “Pierwszej miłości”, gdzie bardzo zbliżył się z Agnieszką Włodarczyk.

HOT NEWS- Angelika Mucha podobna do mamy!? Widzicie podobieństwo?

Wtedy sąd nakazał płacić Krawczykowi 3 tysiące złotych alimentów. Niestety aktor nie był w tym bardzo sumienny. Jednak po rozstaniu z Włodarczyk, stał się bardziej obowiązkowy, nie trwało to jednak długo. Od listopada zeszłego roku, zupełnie przestał płacić na dzieci, więc Aneta zgłosiła sprawę komornikowi. Nie wiele to pomogło, bo Mikołaj przelał wszystkie pieniądze na konto nowej żony, Sylwii Juszczak.

W tej sytuacji Zając nie miała wyjścia i musiała wnieść sprawę do sądu. Dług ojca jej dzieci wynosi już 15 tysięcy złotych. Mimo że Krawczyk stara się być dobrym tatą, zabiera synów na wycieczki i kupuje im prezenty, Aneta nie ma zamiaru odpuścić. Mikołaj złożył też osobny wniosek o obniżenie kwoty alimentów.

Myślicie, że otrzyma zaległy dług?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Beata Tadla krytykuje influencerów!? “Nie wydaję pieniędzy, żeby obwiesić się emblematami”!

aneta

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów