t4ShTIa5k2M

Angelika Mucha przyznała się, że oglądała wywiad, który przeprowadziliśmy z nią kilka tygodni temu. Zobaczcie, jak go skomentowała.

Gdy Angelika Mucha (Littlemooonster96) odpadła z Tańca z Gwiazdami, emocje wzięły górę i wzruszona uroniła łzy podczas wywiadu. Okazało się, że później go oglądała i nie mogła w to uwierzyć.

POLECAMY – BEATA TADLA ZAPESZYŁA!? PRZESĄD O NIEDOTYKANIU KRYSZTAŁOWEJ KULI TAŃCA Z GWIAZDAMI!

Teraz, kiedy minęło już trochę czasu od rozstania z programem, Angelika nie może uwierzyć, że tak bardzo wzruszyła się w wywiadzie. Nie dała rady opanować silnych, towarzyszących jej w tym czasie emocji, do czego śmiało się przyznaje.

Emocji jednak nie koniec. Podczas wczorajszego finału Tańca z Gwiazdami na parkiecie ponownie stanęli wszyscy uczestnicy 8 edycji. Angelika musiała po raz kolejny, tym razem ostateczny, pożegnać się z programem i wszystkimi, którzy byli z nim związani.

Przygoda, która trwała ponad trzy miesiące dobiega końca. Już nigdy nie przyjdę do tego studia jako uczestniczka.

Na początku Littlemooonster96 ciężko było wstawać na treningi i tylko czekała, kiedy się skończą. Jednak z każdym odcinkiem zbliżała się do wszystkich coraz bardziej i przywiązała się do tanecznego parkietu. Nic więc dziwnego, że tak ciężko jest jej się rozstać z programem.

Poczyniła niesamowite postępy, a przygoda z Tańcem z Gwiazdami była jedną z lepszych w jej życiu.

Zobaczcie co jeszcze powiedziała nam Angelika.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – BEATA TADLA – WZRUSZENIE I SZCZĘŚCIE PO WIELKIEJ WYGRANEJ!

Obejrzyj nasz materiał wideo:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów