Anja Rubik o macierzyństwie. 

W ostatnim numerze magazynu ,,Viva”, Anja Rubik w rozmowie z Beatą Nowicką, modelka zechciała opowiedzieć o swoim prywatnym życiu. Wspomniała o relacji z mężem, samotności, karierze, ale i macierzyństwie, które zbliża się wielkimi krokami.

Ostatnio rozmawiałam z moją przyjaciółką, która jest dużo starsza i zaczęła mnie pytać o dzieci. Odpowiedziałam jej, że jeszcze nie wiem, a ona na to: “W takim razie powinnaś zamrozić swoje jajeczka”. Byłam kompletnie zdezorientowana: “Co? Ja? W moim wieku?”. Ale ona spokojnie odpowiedziała: “Tak, bo kiedy ja miałam 36 lat i wreszcie naprawdę zapragnęłam dziecka, to lekarz powiedział, że dla mnie jest już za późno. Po prostu przemyśl to, żebyś potem nie żałowała”.

To mi dało do myślenia, muszę przyznać. Faktycznie nie mam już 23 lat, choć czasami tak mi się wydaje, tylko 31 i jeśli chcę mieć rodzinę… to pierwsze dziecko powinnam urodzić w najbliższych latach, bo z drugim podobno jest już łatwiej. Więc się nad tym troszeczkę zastanawiam, ale poza tym nie planuję niczego więcej.

Pozostaje czekać!

anja rubik 17


Nie ma więcej wpisów