Anna Wendzikowska dodała na Instagrama zdjęcie z wanny wypełnionej pianą, w której leży zupełnie nago!

Anna Wendzikowska po ostatnim rozstaniu wygląda kwitnąco i jest szczęśliwie zakochana. Kobieta razem ze swoim partnerem często podróżuje prywatnie, a nawet zabiera go na wizyty służbowe. Patrząc na zdjęcia jakie udostępnia prezenterka, te wyjazdy muszą być naprawdę romantyczne.

POLECAMY – WOJEWÓDZKI ZNOWU POZUJE Z “KOBIETAMI SWOJEGO ŻYCIA”. TYM RAZEM BEZ RENULKI

Ania od lat ma stałą pozycję w stacji TVN. Dziennikarka jeździ po świecie i przeprowadza wywiady z gwiazdami, reżyserami czy scenarzystami zagranicznych filmów. Elastyczność produkcji pozwala kobiecie zabierać w podróże nie tylko córeczkę Kornelię, którą ma  z poprzedniego związku, ale i obecnego partnera.

Kobieta aktualnie służbowo przebywa w Londynie, gdzie zatrzymała się w luksusowym hotelu. Na Instagramie nieustannie relacjonuje jak spędza wolny czas. Ostatnie zdjęcie może rozpalić fanów do czerwoności. Nie chodzi tylko o piękną panoramę brytyjskiej metropolii, ale również o nagość dziennikarki. Zgrabną figurę kobiety zasłania duża ilość piany. Fani są zachwyceni.

“Taka kąpiel to ja rozumiem”

“Bajecznie! Ania, nie wychodź”

“Drugi plan świetny, ale pierwszy plan tej fotki jest po prostu boski” – piszą internauci

To nie pierwsze zdjęcie Ani w takim wydaniu, bo jakiś czas temu będąc w Wietnamie również w taki sam sposób relaksowała się w wannie.

ZOBACZ TEŻ – NAGI NERGAL NA STOKU ZNOWU SZOKUJE! ŚNIEG PORÓWNAŁ DO…

A Wam jak się podoba?

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów