W sobotę 6 Grudnia 2014 w Hotelu Aroma Stone, w Sycowie, odbędzie się ,, Aroma Fashion Day with Krajewscy”, pokaz mody duetu Ewy i Piotra Krajewskich z kolekcją „Artistic Summer of Krajewscy”.

Wieczór bogaty w artystyczne uniesienia poprowadzi Agnieszka Wielgosz, aktorka teatralna i telewizyjna, szerokiej publiczności znana między innymi z seriali : “Camera Cafe” “Plebania” “Złotopolscy” “Pogoda na piątek” ,obecnie rozpala męskie serca jako femme fatale Malwina w “Pierwszej Miłości”.

Zebrani goście będą mogli uczestniczyć w recitalu Jacka Borkowskiego – aktora filmowego, teatralnego i telewizyjnego znanego m.in. z seriali: „Klan”, „Matki, żony i kochanki”, „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”.

Niemal już zwyczajowo podczas pokazu Krajewskich wyeksponowane będą obrazy autorstwa męskiej połówki duetu – Piotra Krajewskiego. Muzycznie wieczór uświetni znakomity zespół MASZYŃSKI DUO – Mateusz i Waldemar Maszyńscy.

Na wybiegu pojawi się znana i lubiana modelka, Maja Plich Muza Projektantów – licencjonowana pani detektyw, współwłaścicielka portalu internetowego Patriot24.net, prywatnie narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego. Ania Piszczałka – uczestniczka Top Model także zaprezentuje trendy na wiosnę i lato 2015. Wśród gości pojawi się Daniel Wieleba.

O make-up modelek zadbają wizażystki z Aroma Stone Spa, a fryzury wykreuje Atelier Fryzjerskie Jolanty Rozdolskiej, udekorowanymi sztucznymi kwiatami firmy BOMM. Eleganckim dopełnieniem kreacji Krajewskich, będą szpilki KSIS, oraz biżuteria Braccioletti. Tego dnia będzie wyjątkowo kobieco, sensualnie, a zarazem niewinnie i z wdziękiem.

Najnowsza kolekcja Krajewskich to kreacje wieczorowe. Jeśli wiosną i latem chcemy się ubrać w stylu Krajewskich, to w naszej szafie nie może zabraknąć soczystych kolorów oraz pasteli, czerni i bieli. Kolekcja stworzona szczególnie dla kobiet świadomych siebie, hołdujących zarówno klasyce jak i ekstrawagancji, nie bojących się eksperymentów.

Sukienki, podkreślające kobiece kształty, biżuteryjne zdobienia w odważnej wersji to propozycja dla tych pań, które lubią czuć się zmysłowo i wyróżniać się z tłumu.


Nie ma więcej wpisów